Післяматчева пресконференція Олександра Шовковського

Динамо Київ 25 Лютого, 18:17 14226
Післяматчева пресконференція Олександра Шовковського | 19-27
Головний тренер «Динамо» прокоментував перемогу над «Металістом 1925».

— Сьогодні був перший матч за першу команду для Міхавка. Як вам його гра? Другий пропущений гол — його індивідуальна помилка, або ж команди загалом?

— Перш за все, хочу сказати наступне. Почався третій рік повноцінної військової агресії росії. Війна триває вже 10 років, але третій рік, як росія вдерлася в нашу країну, бомбить наші міста, вбиває наших жителів, вивозить наших дітей. Це накладає свій відбиток на все. Хочу подякувати нашим захисникам і захисницям за те, що вони дають нам можливість грати у футбол. Ми розуміємо, що футбол у нашій країні зараз існує завдяки їм. Це перше, що я хотів сказати.

У Міхавка є великі перспективи, є велике бажання. Це досить молодий гравець. Ми всебічно його підтримуємо і допомагаємо. Немає тих, хто не робить помилок. Цей матч, вважаю, Тарас провів на досить високому рівні.

Що стосується вашого другого запитання, то в тому епізоді ми могли зіграти краще. Це колективна відповідальність і колективна помилка.

— Що робиться для того, щоб «Динамо» почало грати з глядачами на трибунах?

— Ми сьогодні були як гості. Знаю, що наш клуб веде переговори, робить усе можливе, щоб і на нашому стадіоні на наших домашніх матчах теж були присутні глядачі. Але це питання більшою мірою не до мене.

— Сьогодні «Динамо» зіграло два різні тайми. Що ви сказали команді в перерві?

— Ми і в першому таймі мали непогані моменти для того, щоб забивати голи. Розуміли, як гратиме суперник, намагалися чинити на нього тиск. Робили все для того, щоб суперник втрачав сили. Прекрасно розуміли, що терпіння — і настане час, коли ми зможемо реалізувати свої моменти. Але, повторюся, і в першому таймі в нас було достатньо моментів для того, щоб не перерву піти з хорошим для нас рахунком.

У перерві матчу ми зробили невеликі акценти щодо нашої гри, дали зрозуміти хлопцям, що вони все роблять правильно, але треба діяти трохи швидше. В іншому, установку на гру команда реалізувала.

Важко починати матч із таких подарунків супернику. Але треба віддати належне команді Віктора Скрипника. Його команди завжди демонструють досить цікавий футбол, проти них завжди непросто грати, а перемагати їх завжди вдається насилу. Приємно, що сьогодні нам вдалося.

— «Динамо» під вашим керівництвом уже двічі обіграло «Металіст 1925» із рахунком 4:2. З якою версією харківської команди було складніше?

— Головне, що ми ці два матчі виграли. Але дуже складно починати навесні. Усі команди функціонально готові, усі зі своїми напрацюваннями — ти не розумієш, які сюрпризи може піднести суперник. Тому сьогодні робили акцент на своїх діях, знаючи стиль команд Скрипника. Думаю, ми підготувалися до цього матчу досить непогано.

— Коли повернуться на поле Ярмоленко і Тимчик?

— Ярмоленко почав тренуватися, але зараз у нього невелика вимушена пауза. Тимчик теж уже починає працювати в загальній групі. Малиш, на жаль, вибув на два з половиною, три місяці — він переніс операцію. Біловар наступного тижня повернеться до тренувань після струсу мозку.