Динамо Київ 7 Березня, 21:53 3250
«А VAR у нас вмикається по замовленню чи як?» - бурхливі емоції вболівальників після втрати очок «Динамо» у Рівному | 19-27
«Верес» шокував «Динамо» і зупинив переможну серію Шовковського.

У четвер, сьомого березня, Динамо на виїзді зіграло матч 20-го туру української Прем'єр-ліги проти Вереса. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Дана зустріч була відкладена на 40 хвилин через повітряну тривогу в Рівному.

Перший гол у цьому матчі на свій рахунок записав вінгер киян Назар Волошин, який з передачі Владислава Кабаєва забив ще на шостій хвилині.

Після цього Динамо більше володіло м'ячем, однак не зуміло забити другий, а от Верес в самому кінці матчу заробив пенальті після того, як арбітр передивився VAR. Завдяки ньому Марко Мрвальєвич і зрівняв рахунок та вирвав для команди один бал.

1927.kiev.ua промоніторив свої соцмережі, зібравши коментарі з приводу цієї прикрої події.

Футбольний сектор: А ВАР у нас вмикається по замовленню чи як? Чи Романов спить там?

Ну і поразка звичайний тренерська. Грати на утримання, як з Чорноморцем до добра не доведе. Але сьогодні за другий тайм не вдарити жодного разу в ствір, це треба вміти..

Artem (Askold) Besedin: Ну, буде уроком для не досвідченого СаШо, що на одних утриманнях чемпіонат не виграти.
Руслан Валерійович: З повагою до ДК але це жах...боляче дивитися на їхню гру (( і не треба шукати відмазки ніби то суддя, ніби то поле і т.д.

Маємо що маємо...нажаль боляче на даний час дивитися на гру ДК
Oleksandr R: Це грьобаний сором, а не другий тайм. Динамо розчаровує. Цікаво буде глянути на Верес у наступному матчі. Точніше як цікаво... ніхто ж додатково не заплатить за те, щоб вмирати на полі проти Чорноморця
рофлєр: Просто нема, що говорити. Цензурних слів не вистачає. Беніто клоун, хай валить з команди

В запасі було декілька ігор, могли обганяти іржавих на 6 очок, але наші динамівці не такої думки
Vlad R: Збір кривоногих аматорів,а не команда... Дякуємо ****** суркісу
Іван Папінко: Такої безпорадної команди Динамо ще не було. Необхідно починати з нуля. Створити нову команду з новими тренерами і власниками. Їм футбол по барабану, головне гроші. У найближчі роки Динамо буде грати так, як грає. Вони краще не вміють і не здатні.
Іван Лісний: Це футбол- все може бути, але так ганьбитися,так не поважати вболівальників не можна! Маю право так писати, бо вболіваю за них з 5-и років.
Геннадий Мельниченко: Жах ! 2 удара в створ воріт..
Ігор Кривий: Почали матч «за здравіє»,а закінчили «за упокій»...

До останнього тягнув Шовковський із замінами- і краще б їх не робив! Беніто » привіз» це нелогічне і безглузде пенальті!
Анатолій Старовойт: Ганьба футболістам, що безвідповідально поставились до результату гри. Вони професіонали? А ставляться до результату, як дворова команда.
Саша Ковальчук: Беніто з заміною за останніх 5хв наробив стільки браку, почалось все з правого фланга захисту Вереса, приніс пенальті Динамо
Олександр Лакідонов: Тренер має право на помилку
Яцик Петро: Емоції впали нижче плінтуса ..ну як можна так грати...навіщо в додатковий час заміни ..оце втримання рахунку. СаШо прогадав з замінами...одним словом з такою грою на Чемпіонство не заслуговують
vladimirtsepkiy: На другий тайм взагалі не вийшли . Це жах , грати з передостанньою командою у 6 захисників
serg40a: СаШо - це Шо?

s.a.n.e.k_l.a.v.r.i.k: Не ну їхати з одними захисниками то я думаю він розраховував на нічию )