Світовий футбол 10 Березня, 19:06 146
Коваленко зіграв на «Сан-Сіро»: команда українця поступилася «Мілану», який вийшов на друге місце в Серії А | 19-27
28-річний український півзахисник Емполі Віктор Коваленко взяв участь у поєдинку проти Мілана, який здобув важливі для себе три очки, завдяки голу Пулішича.

Сьогодні, десятого березня, в рамках 28 туру італійської Серії А Емполі на «Сан-Сіро» зустрічався з Міланом.

Український півзахисник гостей Віктор Коваленко вийшов на поле в другому таймі на 55 хвилині. Українець результативними діями не відзначився, а Мілан здобув перемогу з рахунком 1:0, завдяки голу Крістіана Пулішича в першій половині поєдинку.