Яремчук травмувався на старті поєдинку, «Валенсія» загубила очки з «Мальоркою»

Світовий футбол 30 Березня, 21:40 320
 Яремчук травмувався на старті поєдинку, «Валенсія» загубила очки з «Мальоркою» | 19-27
У 30-му турі Прімери Валенсія у домашньому поєдинку розписала нічию з Мальоркою.

Прімера. 30-й тур

Валенсія – Мальорка – 0:0

Український форвард Валенсії Роман Яремчук вийшов у стартовому складі. Нападник був помітно зарядженим після вдалих виступів за збірну у вирішальних матчах відбору Євро-2024. Однак відіграти Яремчук встиг лише 17 хвилин. Потім наш земляк травмувався, незручно прийнявши м'яч. І страшенно розчарований покинув поле.

На 30-й хвилині арбітр Ортіс призначив пенальті у ворота Мальорки – півзахисник гостей Маскарель нібито зіграв рукою. Пепелу вже готувався виконати вирок. Однак після перегляду VAR суддя скасував 11-метровий.

Загалом перший тайм видався не надто видовищним. Мальорка завдала лише одного удару в площину воріт, «кажани» узагалі жодного. На перерву пішли з нулями на табло.

Наприкінці зустрічі блискучі нагоди вивести підопічних Рубена Барахи мав Уго Дуро. Він двічі упродовж кількох хвилин загрожував воротам Мальорки небезпечними ударами головою, але яскраві сейви Грейфа виручили гостей.

У підсімку поєдинок так і завершився «сухою» нічиєю. Валенсія залишилася на 8-му місці (41 очко). Мальорка йде 15-ю (31 заліковий бал). Лідирує у Ла Лізі Реал (72 пункти).