«Ліверпуль» здолав команду екс-тренера «Шахтаря» та опинився на вершині АПЛ

Світовий футбол 31 Березня, 18:59 204
«Ліверпуль» здолав команду екс-тренера «Шахтаря» та опинився на вершині АПЛ | 19-27
«Ліверпуль» зустрівся з «Брайтоном» в рамках 30-го туру англійської Прем'єр-ліги.

АПЛ, 30-й тур

Ліверпуль – Брайтон – 2:1

• Голи: Діас, 27, Салах, 65 – Велбек, 2

Ліверпуль продовжує боротьбу за чемпіонство. Цього разу суперником «червоних» став Брайтон, який у крайніх матчах нарешті почав перемагати. До слова, головним тренером «чайок» є Роберто де Дзербі, який свого часу був коучем Шахтаря. Битва на Енфілді виявилася досить яскравою.

Господарі неочікувано швидко пропустили. Салах зрізав на половині поля суперників, що призвело до перехоплення м'яча, тож вже на 2-й хвилині зустрічі Велбек відкрив рахунок. Та підопічні Клоппа зуміли швидко увімкнутися. Завдяки цьому мерсисайдцям ще до завершення першого тайму вдалося відігратися. На 27-й хвилині після виконання чергового кутового Діас підібрав м'яч у карному майданчику та відновив паритет.

По перерві Салах вивів свою команду вперед завдяки неймовірній передачі Макаллістера. Господарі поля виконали ще декілька спроб, втім, марно. На 71-й хвилині Діас оформив дубль, однак святкування «червоних» швидко припинив арбітр. Кут зафіксував положення поза грою і скасував взяття воріт.

Під завісу поєдинку команди обмінялися шансами на гол, та Вербругген та Келлехер зуміли парирувати. До кінця матчу так і не вдалося змінити рахунок.

Ліверпуль зумів вибороти надважливі три очки у боротьбі за чемпіонство в АПЛ. Наразі підопічні клопа розташовуються на вершині турнірної таблиці, маючи в активі 67 балів. Втім, вже сьогодні, 31 березня, між собою зіграють два головних конкуренти мерсисайдців – Арсенал (64 пункти) та Манчестер Сіті (63). Натомість Брайтон опинився на 9-му місці з 42 очками.