Експерт пояснив, чому Маліновський та Яремчук отримали серйозні травми

Футбол України 3 Квітня, 15:10 245
Експерт пояснив, чому Маліновський та Яремчук отримали серйозні травми | 19-27
Олег Федорчук виокремив 2 причини.

Відомий футбольний експерт Олег Федорчук пояснив, чому півзахисник «Дженоа» Руслан Маліновський та нападник «Валенсії» Роман Яремчук отримали серйозні травми:

«Навантаження Реброва точно ні до чого. Тут є дві причини – емоційне напруження і погані газони у матчах за збірну. Швидше за все, емоційний сплеск був дуже високим, і футболісти грали на межі своїх сил, особливо це стосується Яремчука.

Було видно, що і Маліновському важко давалися ігри, він послизнувся, коли ісландці забили гол. Багато наших футболістів падали. Газон був важкий, не дуже високої якості з в'язким полем, що у Вроцлаві, що в Зениці. Наші футболісти були так заряджені на матчі, що м'язи потім не витримали.

До того ж, у Маліновського та Яремчука не було тривалого циклу, щоб вони постійно грали в стартовому складі. Усі ці фактори й зіграли роль у отриманих травмах. На рівному місці пошкоджень не буває.

Тепер про застуди Зубкова та Миколенка. Підтверджено, що спортсмени, які працюють під навантаженнями, більше схильні до захворювань. Тим більше, під час переїздів і перельотів вони перетинаються з великою кількістю людей, а в Європі та Україні зараз лютує вірус. Наприкінці зими – початку весни організм розслаблений і підхопити заразу не складає труднощів. Від природи нікуди не втечеш».