Світовий футбол 12 Квітня, 17:56 200
​Неймар - про перемогу в Суперкубку СА: «Однокласники виконували роботу, а я отримував оцінки» | 19-27
Нападник «Аль-Хіляля» Неймар, який з жовтня не грає за клуб через травму, поділився емоціями після перемоги своєї команди у фіналі Суперкубку Саудівської Аравії з «Аль-Іттіхадом» (1:4).
«Все, як і в школі: хлопці виконували роботу, а я просто отримував оцінки», - сказав Неймар на трансляції у своїй соціальній мережі.

Нагадаємо, на п'ятій хвилині рахунок у матчі відкрив нападник «Аль-Хіляля» Малком. На 21-й хвилині нападник «Аль-Іттіхада» Абдерразак Хамдалла зрівняв рахунок у матчі. На 44-й хвилині Салем Аль-Давсарі знову вивів Аль-Хіляль вперед. На 89-й хвилині Малком оформив дубль. На 90+6-й хвилині зустрічі півзахисник Нассер Аль-Давсарі довів рахунок до розгромного.

У матчі півфіналу Суперкубку Саудівської Аравії «Аль-Хіляль» виграв у «Аль-Насра» з рахунком 2:1. «Аль-Іттіхад» на цій стадії цього турніру обіграв «Аль-Вахду» з рахунком 2:1.