Експрес-аналіз матчу «Олександрія» – «Динамо»

Динамо Київ 13 Квітня, 21:33 3435
Експрес-аналіз матчу «Олександрія» – «Динамо» | 19-27 Фото: ФК Динамо
У суботу, 13 квітня, київське «Динамо» в рамках 24-го туру гостювало в Олександрії, де зустрічалося з місцевою однойменною командою.

УПЛ. 24-й тур, 13 квітня

Олександрія – Динамо – 0:1

• Голи: Бражко, 64

Поєдинок двічі переривався через тривогу, а на 45-й хвилині киян у меншості залишив Назар Волошин, який отримав другу жовту картку.

Автором переможного голу у матчі став Володимир Бражко, який забив на 64-й хвилині.

****

Більш детально гру по таймах розібрав футбольний блогер та аналітик Михайло Смоловий:

Стисло після перших 33ʼ хвилин (0:0):

• слабкий початок, пасивний тиск від киян, та більш активний від суперника, звідси чималий брак та велика кількість аутів
  • першого моменту довелося чекати 9 хвилин, прийом Волошина виявився з ненайкращих, тому і бити було вже незручно (відзначаємо перехоплення Кабаєва)
  • Ванат вже розуміє хто має накривати пресингом гравця за спиною між ним та Шапаренком, це добре, він точно не спить на теорії
  • з хвилини 10-ї почалися проблеми з побудовою атак в обох, по аутам почали лупити й господарі; тож вже низьких втрат в Олександрії більше за середню кількість навесні
  • бездумні передачі фулбеків в нікуди, невдалі стандарти від Шапаренка, поки й Динамо передбачуване
  • Бражку краще грати опорника, не готовий він до чужого штрафного, не виглядає на прийомі органічно; на фланзі теж користі мало; але це вимушений захід до відновлення Буяльського
  • прості закидання стають для Динамо проблемою; на першій хвилині Попов проспав простріл з флангу, а Дячук проспав ривок Кулакова; на хвилині 20-й закидання з глибини призвело до симуляції Ковальця
  • знову момент в киян внаслідок тиску, Костя відібрав, схоже на тренд певний; одні ловлять на помилках, інші ловлять на примітивних накиданнях та подачах; але важко вийти з власної половини обом
  • за перші 33 хвилин було лише секунд 30 футболу, решта часу лише спроби ламати дистрибуцію одне одному, тупе стояння кіперів з мʼячем за межами штрафного; суперники розбирали один одного, тож це і демонструють; добре, що Динамо має на лавці два вагомих аргументи

Стисло після догравання першого тайму (0:0):

• з Костею (Вівчаренко, - прим. ред.) біда, знову виконав хорошу передачу в глибину на Ваната, як асист в матчі із Зорею, а от поперечні до штрафного майданчика - катастрофа
  • кияни почали якось жвавіше, Олександрія припинила душити; стало більше контролю в киян на чужій половині, сумарно з мʼячем провели більше часу, ніж за перші 30 хвилин
  • Боже, яка п*зда, спочатку кутовий ледь не призвів до голу у ворота Динамо; а потім Зая (Волошин, - прим. ред.) нарешті вперше за декілька матчів побачив Ваната, але Владислав…no comment
  • нє, то, ще була не п*зда, п*зда сталася потім, і Динамо опинилося в меншості; цікаво, як кияни будуть перебудовуватися

Стисло після другого тайму (0:1):

• перебудувалося Динамо таким чином, що Вівчаренко та Тимчик в ролі вінгбеків (латералів) почали, а Кабаєв пішов до Ваната; трійка в півзахисті лишилася
  • в тебе перевага в одну людину на фланзі, а Калітвінцев херачить навіс в руки Бущану, тож не дарма не склалася карʼєра в Динамо, окрім навісів жодна з навичок до високого рівня так і не розвинулася
  • але найкращий момент в перші 10 хвилин поки в Динамо (Шапа не влучив в порожні ворота); пора готувати Караваєва під вихід замість Тимчика (через картку)
  • пізніше схоже Кабаєв повернувся на фланг, бо Шапа став частіше грати другим з Ванатом
  • стояння з мʼячем без руху ЦЗ команди, що грає в більшості - це п*зда; а люди у ЗМІ розповідають за якість гри…
  • «повітряна тривога зараз на користь Динамо, дозволить відновити легені та мʼязи», - так здавалося до третього тайму, а за фактом відновлення гри краще вдавалося Олександрії
  • Бражко нарешті з третьої спроби влучив те, що мав двічі влучати у грі з ЛНЗ, чекаємо на VAR; дійсно, Кравченко підвернув ногу сам, хоча за бажання можна знайти щось схоже на кейс Егіналду проти Салюка (легендарний пенальті) (0:1)
  • от, як оцінювати Ротаня? Дальні удари та навіси, все, і більше ніхуя проти команди в більшості за 30 хвилин
  • Костя, ну, коли ти вже нарешті виконаєш якісний пас з флангу до штрафного!? Шапа пізніше пасом на Ваната показав, як це робити. Щодо гри в захисті питань до Кості нуль!
  • я ї*у, як Ванат може забивати в таких епізодах, перед цим просто не влучаючи по мʼячу на порожні ворота в першому таймі (0:2)
  • пізніше стало схоже, що Ванат пішов грати на фланг правий до Тимчика, фактично кияни грали без форварда, або з Шапою в якості номінального
  • вихід Ярмоли доречний, потрібен був ще один харизматичний лідер на полі в комплект до Шапи, щоб заспокоїти і своїх, і чужих
  • що Ковалець, що Калітвінцев страшно переоцінені за рівнем ЗП в Олександрії, нічого не показали, навіть на 100 гривень не тягнуть
  • те, як Динамо в**бувало без мʼяча в меншості, це неймовірний респект, це може стати переломним моментом в зміні психології на чемпіонську, замість тієї х**ні, що демонстрували з ЛНЗ