Світовий футбол 14 Квітня, 20:49 147
«Арсенал» з Зінченко втратили можливість очолити таблицю АПЛ: «каноніри‎» програли «Астон Віллі» | 19-27
У 33-му турі АПЛ «Арсенал» у домашньому поєдинку програв «Астон Віллі».

Арсенал — Астон Вілла 0:2

• Голи: Бейлі, 84, Воткінс, 87

Олександр Зінченко з'явився у стартовому складі Арсенала. Нагадаємо, український легіонер грав з перших хвилин у двох попередніх турах АПЛ, однак у матчі з Баварією у чвертьфіналі Ліги чемпіонів вийшов на заміну лише на другий тайм.

Уже в дебюті поєдинку голеадор Астон Вілли Оллі Воткінс міг відкривати рахунок, але м'яч пролетів трохи вище воріт. До слова, Воткінс іде на другому місці у списку бомбардирів АПЛ, наступаючи на п'яти Холанду. «Каноніри» відповіли небезпечним пострілом Хаверца, але його заблокував Еміліано Мартінес.

У першому таймі Арсенал завдав трьох ударів у площину воріт та награв на 1,15 очікуваних голів. Підопічні Унаї Емері не відповіли жодним ударом, xG склав 0,29. На перерву команди пішли з нулями на табло.

У другому таймі шанс вивести Астон Віллу вперед мав Юрі Тілеманс, який розряджав гармату з меж штрафного, однак поцілив у поперечку.

Переломною в зустрічі стала 84-а хвилина. Спершу Бейлі замкнув дальню стійку після прострілу Люки Діня та вивів Астон Віллу вперед. А за лічені хвилини Воткінс таки покращив свою бомбардирську статистику, реалізувавши вихід сам-на-сам з Райєю. Тепер у активі Оллі 19 забитих м'ячів у поточному сезоні АПЛ – це лише на один менше, ніж у Холанда.

Одразу після другого пропущеного Зінченко покинув поле, його замінив Нкетіа. Українець 69 разів торкнувся м'яча, віддав 43 з 49 точних пасів (88%), виграв 4 єдиноборства і 1 повітряну дуель, але 13 разів втратив володіння м'ячем. Від статистичного порталу WhoScored Олександр отримав середню оцінку 6,2 бала.

0:2 – підопічні Мікеля Артети залишаються на другій позиції (71 очко), у спину їм дихає Ліверпуль (71 заліковий бал). Астон Вілла перебуває на четвертій сходинці (63 пункти). Очолює АПЛ Манчестер Сіті (73 очки).