Тренер «Інгульця» після перемоги над «Карпатами»: «Ми ще не в УПЛ»

Футбол України 19 Квітня, 21:54 318
Тренер «Інгульця» після перемоги над «Карпатами»: «Ми ще не в УПЛ» | 19-27
В центральному поєдинку 5 туру Першої ліги футболісти «Інгульця» у Львові завдали поразки лідеру – «Карпатам» – 2:1.

В розмові з кореспондентом Sport.ua головний тренер «Інгульця» Владислав Лупашко розповів, що допомогло його підопічним взяти гору:

– Передусім, підопічні чітко виконали установку. Я налаштовував їх грати першим номером. «Карпати» – команда, яка робить ставку на силовий футбол, домашні заготовки при розіграші стандартних положень й тому було важливо не поступатися їм в єдиноборствах, відсунути гру від своїх воріт, високо пресингуючи змушувати помилятися.

– «Інгулець» сьогодні виступав в оптимальному складі?
– Не було лише Сергія Панасенка, але його відсутність не впливала на структуру гри. Ми, як завжди були заточені на атаку, використовуючи схему 4-3-3.Також багато залежало від того, чи дозволило ми двом опорним півзахисникам львів'ян не тільки руйнувати наші атаки, а й шукати гострі продовження попереду, додавати в динаміці. І завдяки збалансованості нашої середньої ланки, перевазі у швидкості прийняття рішень саме гості диктували умови.

– Чи були в звітному протистоянні переломні моменти?
– Ні, бо львів'яни нас нічим не здивували. В них індивідуально сильні гравці в лінії атаки, але ми з допомогою надійної підстраховки, чіткому відбору контролювали розвиток подій біля своїх володінь.

– Перемога над фаворитом – «Карпатами» практично гарантувала «Інгульцю» підвищення в класі.
– Я б не поспішав робити такі категоричні припущення. За втраченими очками «Інгулець» випереджає найближчого переслідувача «Лівий берег» на чотири очки, але попереду ще 5 турів. Тому я буду обережний в прогнозах, вважаю, що все найцікавіше в боротьбі за два перші місця ще попереду.