Юрій Вернидуб: «Вважаю, ми досі не припиняємо боротьбу за найвищі нагороди»

Футбол України 20 Квітня, 20:43 213
Юрій Вернидуб: «Вважаю, ми досі не припиняємо боротьбу за найвищі нагороди» | 19-27
Головний тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб оцінив матч 25-го туру УПЛ проти «Чорноморця» (2:1):

– В Одесі завжди була команда, яка грає дуже непогано, обігрує багатьох лідерів та дарує сюрпризи. Ось і «Кривбас» в минулому році в 1/8 Кубку України тут поступився, хоча вели в рахунку 1:0. Сьогодні ж навпаки: вони вигравали, але перемогли ми. Стосовно гри, ми її контролювали. В першому таймі більше грали у тримання мʼяча, моментів практично не було. Не було останньої передачі, гострих розрізних передач, тому і не забили.

А ось «Чорноморець» свій шанс використав: вибіг у контратаку та забив у роздягальню. Я розумів, що потрібні зміни, тому і зробив дві перестановки у складі. З замінами вгадали: ледь розпочався другий тайм, як ми зрівняли рахунок. Непогана атака: Хомченовський віддав врозріз, а Луньов класно увійшов у зону та забив. Після цього не зупинились, адже розуміли, що втратили важливі очки у попередніх турах, і тут потрібно тільки перемагати.

За те, що ми продовжували йти вперед, Бог, певно, нас нагородив. Після флангової подачі Задераки непоганий гол забив Бандейра. Але навіть після цього ми не зупинились та грали тільки вперед. І моментів біля наших воріт я не памʼятаю, крім одного напівмомента, коли гравець пробивав через себе. Добре, що вдалось набрати три очки. Рухаємось далі.

– Чи не могли позначитись на вашій команді втрати очок у двох попередніх матчах?

– Я розумію хлопців, на них тисне великий тягар відповідальності. Вважаю, ми досі не припиняємо боротьбу за найвищі нагороди. У нас попереду пʼять турів.

Розраховую також на те, що суперники десь також будуть втрачати очки. Щодо гри з «Рухом», то вони грають у той же футбол, що і «Чорноморець». Теж ми забили першими, але пропустили в кінці. Розумів, що сьогодні ніяк не можна губити очки, адже тоді могли втратити усе, що заробили протягом 24 турів. Дякую Богу, все вийшло сьогодні.

– Чому сьогодні не грали Прінс Аду та Юрій Вакулко?

– Не тільки вони сьогодні не грали. Також Іліч, Кліщук, інші. У них мікротравми. Дуже розраховую на те, що вони відновляться до гри з «Металістом 1925».