Анчелотті прокоментував скандальний епізод із нібито голом у ворота Луніна

Світовий футбол 22 Квітня, 22:32 221
Анчелотті прокоментував скандальний епізод із нібито голом у ворота Луніна | 19-27
21 квітня королівський клуб виграв у «синьо-гранатових» із рахунком 3:2.

21 квітня відбувся матч 32-го туру Ла Ліги між командами «Реал» Мадрид та «Барселона». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь королівського клубу.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок, пропустивши два м'ячі. На 29-й хвилині матчу 16-річний футболіст «Барси» Ламін Ямал пробив по воротах «вершкових». Лунін зумів винести м'яч зі стрічки. VAR довго перевіряв, чи м'яч перетнув лінію воріт, проте гол не був зарахований.

Після завершення зустрічі головний тренер «Реала» Карло Анелотті прокоментував цей епізод, а також поділився емоціями від перемоги:

«Очевидно, що ми зробили дуже важливий крок до титулу. Є велика перевага, але не можемо розслаблятись. Потрібно набирати більше очок та готуватися до півфіналу Ліги чемпіонів.

Гра була рівною, конкурентною, з добрими моментами від обох команд. Зрештою, з останніх сил ми перемогли. І є гарне становище у таблиці. У моменті із можливим пропущеним не було голу. М'яч не перетнув лінію. Наш пенальті досить чистий, на мою думку. З нашого боку, була гарна гра, з боку Барселони теж. Це був матч високого рівня», – сказав Анчелотті.