Світовий футбол 28 Квітня, 21:19 215
«Рома» відскочила від «Наполі», Коваленко не врятував «Емполі» від поразки Аталанті – Серія А | 19-27

• Голи: Пашаліч, 42, Лукман, 51

У паралельному матчі Аталанта впевнено переграла Емполі. Віктор Коваленко розпочинав матч в запасі. Коли українець вийшов на заміну – на 62-й хвилині – гості програвали з рахунком 0:2. Відквитати бодай один м'яч у Емполі не вийшло.

Наполі – Рома – 2:2

• Голи: Олівера, 64, Осімхен, 84 (пенальті) – Дибала, 59 (пенальті), Абрахам, 89

Кризовий Наполі зіграв, ймовірно, найкращий перший тайм цього сезону проти Роми. Статистично партенопейці тотально перегравали римлян, що було помітно й на полі – 1.44 xG, 14 ударів (4 у площину). «Джалороссі» відскочили лише завдяки паскудній реалізації Ангісси, Хвічі, Політано і компанії.

По перерві Рома не лише вирівняла гру, а й вирвалася вперед. Жуан Жезус привіз пенальті, який реалізував Дибала. Останній наколотив вже 12 голів від початку 2024 року. За сім хвилин ейфорія гостей розчинилася. «Адзуррі» нарешті пощастило – удар Олівера зрикошетив від ноги оборонця Роми і влетів у сітку за чудернацькою траєкторією.

За лічені хвилини до завершення основного часу оборонець «вовчиці» буквально зламав Хвічу в штрафному. Осімхен реалізував пенальті та на 4 хвилини вивів господарів вперед. Таммі Абрахам знову зрівняв завдяки подачі з кутового – 2:2.