Роналду запрошує на роботу: зарплата 30 тисяч євро, медичне страхування та купа інших бонусів

Світовий футбол 7 Травня, 17:46 288
Роналду запрошує на роботу: зарплата 30 тисяч євро, медичне страхування та купа інших бонусів | 19-27
Футболіст Аль-Наср разом з дружиною Джорджиною Родрігес шукають персонал для свого готелю Pestana CR7 в Мадриді.

Роналду пропонує роботу в одному з районів столиці Іспанії. Працівники потрібні для роботи в готелі Pestana CR7 на вулиці Гран-Віа. Футболіст пропонує зарплату від 23 000 – до 30 000 євро. Зокрема, йому потрібні помічник офіціанта, менеджер з харчування та напоїв і фахівець зі зв'язків з громадськістю, повідомляє AS.

На додаток до зарплати, Кріштіану пропонує своїм працівникам приватну медичну страховку, яка повністю покривається компанією після випробувального терміну. Співробітники також отримуватимуть 100 євро на місяць у вигляді квитків у ресторани і зможуть зупинятися в готелях мережі за спеціальною ціною – 50 євро за ніч на двох, за винятком Португалії. Ба більше, Кріш запровадив «День іменинника», щоб співробітники могли святкувати свій день народження разом.

Робітник готелю натомість повинен працювати 40 годин на тиждень (п'ять робочих днів і два вихідних). Він матиме 30-денну відпустку на рік і додаткові 20 діб на рік відповідно до угоди про критерії щорічної компенсації за відпочинок.