Юрій Вернидуб: «Поставили пенальті, якого не було»

Динамо Київ 18 Травня, 18:06 1425
Юрій Вернидуб: «Поставили пенальті, якого не було» | 19-27
Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб прокоментував поразку своєї команди в матчі 29-го туру чемпіонату України проти «Динамо». Такою наставник висловив свою думку щодо рівня суддівства в УПЛ.
«Я спокійно розмовляв, просто доводив арбітру, що потрібно судити те, що є. Ні нам, ні „Динамо“ у цьому матчі нічого не було потрібно. Якщо там був пенальті... вибачте мене. Якщо в іншому епізоді був офсайд, тоді я сліпий. Зараз є всі технології, можна подивитись зразу момент. Там зовсім офсайду не було. Я не розумію цих помилок.

Ми потім хочемо, щоб наші арбітри працювали на матчах в Європі. Ніколи вони не судили і не будуть судити. Це їх рівень. Жодних образ, я побажав їм удачі, але вони повинні робити якісь висновки з цих помилок і рухатись далі. А вони нам розповідають, щоб ми краще грали. Ми працюємо, але ж і ви також працюйте.

Що не вийшло по грі? Поставили пенальті, якого не було. Але мені сподобалось, який футбол ми продемонстрували, у нас було вдосталь моментів, могли ще забивати. Думаю, ми грали на рівних — у першому і другому таймах. Ми програли, і нам є над чим працювати, що ми і будемо робити», — сказав Вернидуб в коментарі FootballHub.