Маркевич відповів на випади Сабо та Леоненка

Футбол України 29 Травня, 09:38 973
Маркевич відповів на випади Сабо та Леоненка | 19-27
Тренер пояснив свою відсутність на церемонії нагородження у Петровому.

Відразу після завершення поєдинку 10-го туру чемпіонської групи Першої ліги в Петровому, де «Інгулець» взяв гору над «Карпатами» (2:1) й завоював перше місце, відбулася церемонія нагородження.

Срібними медалями були відзначені й «Карпати», але був відсутній керманич Mирон Mаркевич, що викликало бурхливу реакцію в післяматчевих коментарях таких відомих експертів, як Йожеф Сабо та Віктор Леоненко.

В розмові з кореспондентом Sport.ua заслужений тренер України Mирон Mаркевич пояснив причину своєї відсутності на нагородженні:

– Останні два календарні матчі за участю «Карпат» були дуже складними й вимагали значних нервових затрат. Спочатку, виграючи в «Лівого берега» (3:0), мої підопічні примудрилися розтринькати перевагу, чого раніше не траплялося в моїй багаторічній тренерській кар'єрі.

І, як вишенька на торті – пропущений в компенсований час гол в Петровому, який звів нанівець усю роботу на марафонській турнірній дистанції. Чемпіонство банально вислизнуло з рук.

Почував себе зле, тому вирішив під опікою медперсоналу перечекати в клубному автобусі. Коли через певний час дещо стало легше, то пішов на прес-конференцію, де відповів на всі запитання журналістів, віддавши належне «Інгульцю» та іх головному тренеру.

– В післяматчевих коментарях відомих експертів можна було прочитати, що ви начебто спеціально не пішли на нагородження, аби принизити «Інгулець».

– Думаю, що я дав вичерпну відповідь, чому не зміг бути на нагородженні. Ще на зустрічі з пресою зазначав, що мені імпонує «Інгулець», хвалив за бійцівську вдачу. Тому про яку неповагу може йти мова?

– Тоді наостанок, де ж та срібна нагорода, якою ви були відзначені в складі «Карпат»?

– Mені її передали організатори відразу після прес-конференції. Вона вже зберігається в сімейному спортивному музеї.