«Збірну України U-17 на матч проти Чехії на Євро готував тренер команди U-21 Мельгоса. Мороз спостерігав з бровки поля», - Вацко

Збірна України 31 Травня, 21:57 508
«Збірну України U-17 на матч проти Чехії на Євро готував тренер команди U-21 Мельгоса. Мороз спостерігав з бровки поля», - Вацко | 19-27
Журналіст та коментатор Віктор Вацко розповів, що головний тренер збірної України U-21 Унаї Мельгоса керував національною командою U-17 на Євро.
«Під час фінальної стадії Євро почалися дива та годі. Команду до турніру готував Юрій Мороз. Тиждень вони готувалися. А напередодні першого матчу проти Сербії (0:1) в табір збірної приїхав Унаї Мельгоса.

Хто не знає, можливо, Унаї Мельгоса – це головний тренер збірної України U-21 і куратор напряму молодіжних збірних. Глобально кажучи, це Унаї ухвалював рішення стосовно призначення головних тренерів збірних U-17, U-19. Тобто Унаї – бос.

Вже наприкінці першого тайму матчу України U-17 проти Сербії U-17 Унаї Мельгоса, головний тренер збірної України U-21, сидів на лаві запасних нашої команди. Він вже керував, у перерві мав слово в роздягальні. Потім Унаї фактично став керувати тренувальним процесом: ігрові, тактичні вправи проводив Унаї Мельгоса.

Фактично на матч проти збірної Чехії (1:3), провалений матч, збірну України U-17 готував головний тренер збірної України U-21. Юрій Мороз за цим спостерігав з бровки поля», – сказав Вацко.

Україна посіла третє місце у групі з Кіпром, Чехією та Сербією та не вийшла у плей-оф.