«Шок»: Довбик описав свою реакцію на покер Серлота у ворота «Реалу»

Світовий футбол 1 Червня, 10:14 179
«Шок»: Довбик описав свою реакцію на покер Серлота у ворота «Реалу» | 19-27
Український форвард «Жирони» Артем Довбик розповів про завдання, що він ставив перед собою перед початком сезону.

– Я собі ставив завдання 15 голів. Я вважав, що якщо заб'ю 15, то сезон для мене буде вдалим. Вважав, що 15 голів у першому дебютному сезоні у Ла Лізі будуть дуже добрим результатом.

Але апетит приходить під час їжі. Коли я забив три «Севільї», там два… Мій тренер із фізпідготовки сказав, що 20 – це мінімум.

Я розумів, що Беллінгем – не нападник. Він забив багато голів на початку сезону, але я розумів, що він матиме період, коли будуть просто асисти, що він гратиме на команду. Це топ-гравець, але я розумів, що він заб'є 18-19 голів.

Коли Серлот забив чотири «Реалу», це для мене було трохи шоком. У першому колі я його взагалі не бачив. Реальними конкурентами я бачив Левандовського, Беллінгема, Майораля та Будимира. Вони були фаворитами та забивали через матч. Коли я мав голів 14, то в них було по 15, а у Серлота 8-9, напевно. Я не дивився на нього. Це добрий гравець, але я дивлюся статистику, а його немає.

Коли Мічел замінив мене у матчі з «Валенсією», я подумав, що все нормально у матчі «Вільярреала» з «Реалом». Він до мене підходить і каже, що Серлот забив чотири. Я спочатку не повірив, думав, що він мене хоче підколоти. Коли він сказав, що це серйозно, я запитав: А чому ти мене замінив тоді? У мене було ще 12 хвилин, хоч би один гол ще можна було б забити.

Я подивився – він забив 3 голи за 6 хвилин. Думаю, що там діється. Одразу подивився хто там на воротах. А там Лунін. Думаю, гаразд, подивлюся ще захисників. А там Мілітао після травми.

Помилка «Вільярреала» у тому, що вони не давали Серлоту бити пенальті.

– У наступному сезоні ти маєш забити 40.

– Це вже показники цих двох космонавтів, які були у Ла Лізі – Мессі та Роналду.