Адвоката Павелка викрили на спробі підкупу детектива та прокурора – розбираємось, до чого тут Масі Найєм і Коломойський

Футбол України 5 Червня, 14:06 327
Адвоката Павелка викрили на спробі підкупу детектива та прокурора – розбираємось, до чого тут Масі Найєм і Коломойський | 19-27
Черговий корупційний скандал розгорівся щодо представника неформальної групи «Приват» Михайла Кіпермана.

НАБУ і САП викрили адвоката Олексія Носова на пропозиції надати хабар детективу і прокурору у справі бізнес-партнера Ігоря Коломойського Михайла Кіпермана, повідомив журналіст Олег Новіков у своєму Telegram-каналі.

Представник колишнього президента УАФ Андрія Павелка пропонував 200 тисяч доларів за те, щоб змінити у справі Кіпермана підслідність, тобто передати справу іншому органу правопорядку. Дії адвоката кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»).

Юридична компанія Miller, кінцевим бенефіціаром якої є відомий адвокат і ветеран війни Масі Найєм, вже повідомила про розірвання будь-яких відносин з Носовим і обіцяє сприяти слідству.

Нагадаємо, НАБУ і САП підозрюють Кіпермана в організації заволодіння електричною енергією ПрАТ «НЕК Укренерго» та легалізації отриманих від її продажу коштів на суму 716 млн грн. 49-річного бізнесмена називають співвласником туристичного комплексу «Буковина», до його сімейних бізнес-активів належить мережа заправних станцій, нафтова компанія «Оптіма-ойл» та оператор зв'язку «Оптіма телеком». Журнал «Фокус» оцінював статки Кіпермана у 54 мільйони доларів.