Збірна України провела передматчеве тренування у Мюнхені

Збірна України 17 Червня, 01:23 214
Збірна України провела передматчеве тренування у Мюнхені | 19-27
Збірна України провела передматчеве тренування на полі стадіону «Арена Мюнхен» напередодні стартового поєдинку Євро-2024 проти Румунії.

Упродовж перших 15 хвилин за розминкою команди спостерігали близько 80 представників ЗМІ. Величний вигляд домашньої арени мюнхенської «Баварії», повністю декорованої в кольори Євро-2024, вражає та мимоволі дає відчути особливий статус фінального турніру чемпіонату континенту. Про клуб-господар нагадує велетенська емблема на сидіннях, яку добре видно на порожньому стадіоні. На заповнених трибунах під час матчу цей атрибут зникне.

Після бігової роботи та вправ для розігріву мʼязів тренер із фізпідготовки Віталій Кулиба запропонував гравцям вправи на вагу та швидкість реакції. Такі завдання завжди викликають пожвавлення в колективі, відтак до основної частини тренування хлопці підійшли в піднесеному настрої.

Після тримання мʼяча у квадратах головний тренер перейшов до основного завдання офіційного передматчевого тренування – фіналізації всієї попередньої роботи щодо підготовки тактичної моделі гри та визначення стартового складу на матч. Рішення Сергія Реброва буде відоме за 75 хвилин до початку гри.

У загальній групі працювали 25 футболістів. Водночас Віталій Миколенко тренувався в індивідуальному режимі. У відновлювальному тренуванні захисника була бігова робота, а також бігова робота з мʼячем. Процес повернення ігрових кондицій оборонця йде за планом, визначеним медичним штабом.

Після годинного тренування синьо-жовті повернулися до готелю. 17 червня на команду чекає старт на Євро-2024. Атмосфера в колективі робоча: позаду – тривалий підготовчий процес, попереду – очікувана перша гра на чемпіонаті.