Євро-2024. Бельгія - Румунія 2:0. Україна опускається на четверте місце групи. Як вийти у плей-оф?

Збірна України 23 Червня, 06:29 18494
Євро-2024. Бельгія - Румунія 2:0. Україна опускається на четверте місце групи. Як вийти у плей-оф? | 19-27
Турнірна ситуація в групі E – дуже заплутана.

Увечері 22 червня відбувся матч 2-го туру групи E Євро-2024 між збірними Бельгії та Румунії (2:0).

Бельгійці виграли у Румунії (2:0) завдяки голам Юрі Тілеманса та Кевіна Де Брюйне.

Турнірна ситуація у групі E – вкрай заплутана. Усі чотири збірні набрали по 3 очки, однак Україна має найгіршу різницю м'ячів (2–4), тому команда Сергія Реброва знаходиться на останній 4-й позиції.


Першим критерієм при рівності очок є особисті зустрічі (набрані очки в особистих зустрічах, різниця м'ячів у особистих зустрічах, забиті голи в особистих зустрічах). До 1/8 фіналу вийдуть дві найкращі команди з кожної групи, а також 4 найкращі збірні з 6 у рейтингу третіх місць.

В останньому турі 26 червня Україна зіграє проти Бельгії , а в іншому поєдинку зустрінуться Словаччина та Румунія .

Українська збірна вийде у плей-оф у разі перемоги над бельгійцями. У такому випадку навіть буде можливість вийти до 1/8 Фіналу з першого місця (у разі втрати очок збірної Румунії в 3-му турі).

У разі нічиєї синьо-жовтим потрібна перемога або Румунії, або Словаччини у паралельному матчі. Якщо ж у тому поєдинку також буде зафіксована нічия, може створитися вкрай прикра ситуація, коли всі 4 команди наберуть по 4 очки, а найгіршою командою стане українська через погану різницю м'ячів.

У разі поразки від бельгійців шанси України на вихід до 1/8 фіналу з третього місця будуть вкрай примарними. У такому разі потрібна поразка Словаччини від Румунії та низький набір очок конкурентами з інших груп у рейтингу третіх місць.

Аналітики оцінюють шанси України на вихід до плей-оф у 57% (після першого туру було 36%). Бельгія має 84%, Румунія – 82%, Словаччина – 71%.

26 червня

  • 19:00. Словаччина – Румунія (Франкфурт)
  • 19:00. Україна – Бельгія (Штутгарт)