Євро-2024 1 Липня, 12:07 123
Тренер Грузії поскаржився на суддівство після поразки від Іспанії на Євро-2024: «Перший гол потрібно було скасувати» | 19-27
Головний тренер збірної Грузії Віллі Саньйоль вважає, що перший гол Іспанії у ворота його команди необхідно було скасувати.
«Мені запам'ятається перший тайм, коли ми були досить добре організовані. Але були деякі речі, які нам не сподобалися.

Перший гол потрібно було скасувати – Мората був у офсайді. Я не знаю, що вони робили в автобусі VAR. Можливо, якби рахунок 1:0 залишився до перерви, це б все б змінило.

Але Іспанія була сильнішою і заслуговувала на прохід далі. Ми вже виграли наш чемпіонат Європи до цього матчу. Сподіваюся, ми залишили гарне враження про Грузію», – сказав Саньоль в коментарі beIN Sports.

Нагадаємо, збірна Іспанії розгромила Грузію з рахунком 4:1 й пробилась у чвертьфінал Євро-2024, де зіграє проти Німеччини. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 5 липня. Стартовий свисток пролунає о 19:00.