Футбол України 9 Липня, 08:28 275
«Зоря» втратила перемогу у спарингу з віце-чемпіоном Боснії і Герцеговини – легіонер «Динамо» дебютував за луганців | 19-27
У луганської команди голом на 42-й хвилині відзначився інший динамівець - Вікентій Волошин.

Контрольні матчі

Зрінські – Зоря – 2:1

• Голи: ?, 56, ?, 90+1 – Вікентій Волошин, 42

У складі Зорі можна було помітити вінгера Динамо Беніто – клуби не повідомляли про перехід нігерійця. Рахунок у зустрічі відкрив Вікентій Волошин, якому вдався точний удар у нижній кут з лінії штрафного. Зрінські відігрався на старті другого тайму – нападник боснійців отримав довгу передачу та пробив з лівої у дальній кут.

А наприкінці матчу Зрінські вирвав перемогу. Зоря невдало розіграла кутовий біля чужих воріт, а боснійці завершили голом стрімку контратаку.

Додамо, що луганці на літніх зборах поки не знають смаку перемог – до цього були нічия з МТК Будапешт та поразка від словенського Белтинц.