Футбол України 24 Липня, 07:56 205
«Кривбас» поступився середняку турецької Суперліги, новачок УПЛ дав бій ЛНЗ: спаринги українських клубів | 19-27
Українські клуби продовжують підготовку до нового сезону через товариські матчі.

Кривбас – Різеспор (Туреччина) – 3:4

• Голи: Твердохліб, 5, Кожушко, 82, Хомченовський, 86 – Шахін, 15, Соуе, 39, 62, Варешанович, 78

Локомотив Київ – Верес – 1:3

• Голи: ? – Степанюк, Гайдучик, Годя

ЛНЗ – Інгулець – 0:0

Кривбас у завершальному матчі на літніх зборах зустрічався з представником турецької Суперліги – Різеспором. Твердохліб вже на 5-й хвилині вивів криворіжців вперед після навісу з кутового. Соуе за 10 хвилин влучив у стійку, а згодом Шахін відновив стату-кво. Наприкінці тайму Соуе таки пощастило і турки вийшли вперед.

В середині другого тайму гамбійський нападник оформив дубль, а за трохи Різеспор забив четвертй гол і запахло розгромом. Кожушко за 8 хвилин до завершення запустив камбек, який підтримав Хомченовський. Врятувати нічию Кривбасу не вистачило часу. Ця поразка стала єдиною для команди Вернидуба на літніх зборах.

Верес на зборах у Києві проводив свій вже третій спаринг. Цього разу суперником команди Олега Шандрука став місцевий Локомотив. Рівняни відвантажили у ворота представника Другої ліги три м'ячі, отримавши у відповідь один гол.

Нагадаємо, раніше Верес поступився львівському Руху (0:4), житомирському Поліссю (1:4), тернопільській Ниві (2:4) та ковалівському Колосу (0:3), зіграв унічию із тим же Колосом (1:1) та переміг Звягель (3:1). 26 липня рівняни проведуть завершальний спаринг проти Оболоні.

У ще одному матчі ЛНЗ зустрічався з новачком УПЛ – Інгульцем. Попри бажання обох команд забити, гра завершилась безгольовою нічиєю.