«Мілан» драматично переміг «Інтер» і перервав ганебну серію в дербі

«Мілан» драматично переміг «Інтер» і перервав ганебну серію в дербі | 19-27
У неділю відбулася низка матчів 5-го туру Серії А, серед яких міланське дербі.

Монца – Болонья – 1:2

• Голи: М. Джуріч, 43 – Урбанскі, 24, Кастро, 80

Інтер – Мілан – 1:2

• Голи: Дімарко, 28 – Пулішіч, 10, Габбія, 89

Лаціо провів репетицію перед відкриттям Ліги Європи проти Динамо 25 вересня. Римляни «розмочили» рахунок у грі з Фіорентиною, однак по перерві «привезли» собі два пенальті. Гудмундссон з позначки обидва рази був точний.

Болонья свій єврокубковий матч проти українців вже зіграла, розписавши з Шахтарем нулі в ЛЧ. Сьогодні «россоблу» вдалося вперше виграти в чемпіонаті і відразу вискочити в середину таблиці. Спонсором свята виступила Монца, яка сама ніяк не може здобути перемогу та йде в зоні вильоту.

Завершувало італійський тиждень дербі делла Мадонніна. Воно могло визначити долю Паулу Фонсеки, якому преса пророкувала звільнення з Мілана у разі поразки. Статистика була зовсім не на боці екс-тренера Шахтаря – «россонері» програли Інтеру 6 поспіль останніх матчів.

Втім, саме Мілан швидко забив, як це вдалося посеред тижня проти Ліверпуля. Пулішіч обікрав Мхітаряна, пролетів повз захисників Інтера та покотив у ворота Зоммера – 1:0.

Ну як без емоцій в дербі?! Мората та Бастоні почубилися в центрі поля, але рефері обійшовся без жовтих. Інтер підтиснув і досягнув свого на 28-й хвилині. Лаутаро та Дімарко удвох розірвали оборону Мілана – більярдний удар Федеріко, який з дитинства є палким вболівальником «нерадзуррі». Господарі могли піти на перерву переможцями, якби Меньян не потягнув удар земляка Тюрама.

Нудний початок другого тайму порушив Леау двома ударами з інтервалом у 20 хвилин. Зоммер рятував Інтер. Потім на допомогу команді Індзагі прийшов VAR. Суддя Мауріціо Маріані вигадав пенальті за влучання м'яча в плече Лаутаро, проте повтор допоміг розібратись. Капітан Інтера на радощах головою пробив по чужих воротах – Меньян не дрімає.

Переможне слово все ж було за Міланом на 89-й хвилині. Рейндерс зі штрафного подав на Габбію, який майстерно поцілив у ближній кут.

У чемпіонаті «россонері» йдуть на поправку – 7 очок у трьох останніх турах, загалом 8 (у Інтера стільки ж). Мілан відборовся за Фонсеку, перервав чорну смугу в дербі, тому чутки про зміну тренера мають трішки затихнути до наступного матчу.