Світовий футбол 2 години тому 58
«Тоттенхем» у вольовому стилі розбив «Вест Хем» – екс-гравець «Барселони» відзначився автоголом, зірка влаштував масову бійку | 19-27
Тоттенхем та Вест Хем відкрили програму ігрового дня 8-го туру АПЛ.

Англійська Прем'єр-ліга, 8-й тур

Тоттенхем – Вест Хем – 4:1

• Голи: Кулусевскі, 36, Біссума, 52, Тодібо, 55 (аг.), Сон, 60 – Кудус, 18

Відкрити рахунок вдалося гостям після удару Кудуса з близької відстані – у кіпера не було шансів врятувати ворота. До слова, Мохаммед забив гол у другому матчі поспіль. Зрівняти рахунок «шпори» змогли завдяки удару Кулусевскі, який прийняв м'яч від Меддісона і вразив ворота суперника. Щоправда, допоміг і рикошет від правої штанги.

Початок другого тайму видався насиченим для Тоттенхема на забиті м'ячі: спершу відзначився Біссума, а вже через декілька хвилин Тодібо поцілив у власні ворота. Продовжив громити Вест Хем Мін Сон, який впевнено пробив з-за меж штрафного.

Під завісу основного часу Кудус заробив червону картку, вдаривши двох опонентів в обличчя. Рефері спочатку дістав з кишені гірчичник, але після перегляду системи VAR змінив своє рішення і показав Мохаммеду червону.

Після феєричної перемоги Тоттенхем піднявся на 6-те місці в турнірній таблиці із 13 очками. Вест Хем опустився на 14-ту позицію із 8 пунктами.