«Динамо» прибуло на Кіпр, на матч із «Омонією» (СПИСОК ГРАВЦІВ)

Динамо Київ 26 Листопада, 20:43 619
«Динамо» прибуло на Кіпр, на матч із «Омонією» (СПИСОК ГРАВЦІВ) | 19-27 Фото: ФК Динамо
Шовковський зазнав суттєвих втрат перед матчем Ліги конференцій – відома офіційна заявка «Динамо».

Делегація київського «Динамо» ввечері середи дісталася Кіпру, де уже завтра команда Олександра Шовковського проведе матч 4-го туру основного етапу Ліги конференцій проти місцевої «Омонії».

Загалом дорога з Києва зайняла у «біло-синіх» дві доби — виїхавши зі столиці України ввечері понеділка, підопічні Олександра Шовковського зупинилися в Любліні, звідки сьогодні вилетіли на Кіпр.


Тренерський штаб «Динамо» розраховує на 22 футболістів для майбутнього поєдинку, повідомляє прес-служба клубу. Водночас підтвердилася відсутність чотирьох лідерів команди: окрім раніше травмованих Андрія Ярмоленка та Крістіана Біловара, проблеми зі здоров’ям також мають Володимир Бражко та Микола Шапаренко.

  • Воротарі: Нещерет, Ігнатенко, Моргун
  • Захисники: Попов, Караваєв, Дубінчак, Тимчик, Михавко, Вівчаренко, Буртник, Тіаре
  • Півзахисники: Буяльський, Кабаєв, Піхальонок, Рубчинський, Яцик, Волошин, Михайленко, Огундана
  • Нападники: Герреро, Пономаренко, Бленуце

Динамівська делегація зупиниться не в Нікосії, де пройде завтрашній матч, а в Ларнаці. Відразу по прильоту на Кіпр головний тренер Олександр Шовковський та один із гравців вирушать на регламентну передматчеву пресконференцію, передматчеве ж тренування «біло-сині» провели сьогодні зранку в Любліні.

Нагадаємо, матч «Омонія» — «Динамо» відбудеться в четвер, 27 листопада, на стадіоні GSP у Нікосії, початок — о 19:45 за київським часом.

Забирай бездепозитний бонус 1000₴ для ставок в betking по промокоду FCDK