Циганик порівняв Миколенка з Лужним

Динамо Київ 19 Грудня, 21:20 1363
Циганик порівняв Миколенка з Лужним
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик оцінив перспективи 19-річного захисника «Динамо» Віталія Миколенка.
«Миколенко ще дуже молодий футболіст. Це футболіст, який ще буде помилятися. Так стається, коли тобі дають шанс і починають від тебе вимагати, щоб ти був на стабільно високому рівні.

Я пам'ятаю на цій позиції Олега Лужного. Він дуже добре почав, через пів року після переїзду зі Львова він вже одягнув футболку з написом «СССР» в матчі проти Німеччини, але потім він довго ріс і у нього були нестабільні гри. Коли повернувся Лобановський, Лужний був уже в більш серйозному віці – він відіграв свої найкращі сезони.

Від Миколенко, як і від усього київського Динамо не слід чекати стабільності. Миколенко – це футболіст, який може дати швидкість і динаміку. На якій позиції його використовувати – лівого або центрального захисника? На позиції лівого захисника він дає швидкість. Для позиції центрального захисника у нього досить футбольного інтелекту. У матчі проти Шахтаря він якраз грав на цій позиції і грав дуже добре. Мені здається, що для нього ще не знайшли оптимальну позицію і ще будуть шукати», – сказав Циганик в ефірі програмі »Циганик Live».