Джерело: Якщо ПСЖ не продасть Неймара чи Мбаппе, то може не зіграти в наступній Лізі чемпіонів

Світовий футбол 24 Грудня, 15:27 673
Джерело: Якщо ПСЖ не продасть Неймара чи Мбаппе, то може не зіграти в наступній Лізі чемпіонів
Проблеми досить серйозні і вирішити їх мутними схемами буде складно

ПСЖ часто піддається інформаційним атакам щодо свого фінансового стану. Й називати ці атаки несправедливими язик не повертається. Парижани завдяки хитрим схемам уникали відповідальності щодо фінансового Fair Play, але все може змінитися.

Зокрема, видання Mediapart, опираючись на інформацію L'Equipe та Football Leaks, зробило підрахунки того, що паризькому клубу необхідно зробити для уникнення санкцій і потрапляння до наступного розіграшу Ліги чемпіонів.

За інформацією джерела, дефіцит бюджету ПСЖ становить 170 мільйонів євро. Причина цього – супер-трансфери Неймара та Кілліана Мбаппе (й витрати на обслуговування футболістів), а також суттєве скорочення бюджету від спонсорських надходжень. Зокрема, раніше щороку ПСЖ отримував 145 мільйонів євро за спонсорським контрактом з Міністерством туризму Катару, але УЄФА скоротив надходження до 58-и мільйонів. Також повідомляється, що УЄФА не прийматиме до уваги надходження з Катару як статтю поповнення бюджету ПСЖ. Планується, що для парижан буде встановлена стеля надходження грошей від катарських спонсорів у рік – 36 мільйонів євро. Все це робить становище команди зі столиці Франції вкрай скрутним.

Джерело: Якщо ПСЖ не продасть Неймара чи Мбаппе, то може не зіграти в наступній Лізі чемпіонів - изображение 1

Витрати – високі, доходів буде значно менше. Компенсувати дефіцит бюджету в 170 мільйонів за таких умов можна, як відзначає джерело, за рахунок продажі когось зі своїх дороговартісних лідерів – Неймара чи Мбаппе. Перший опинився у ПСЖ за 222 мільйони євро (хоча формально – як вільний агент), а другий прийшов з «Монако» за 180 мільйонів транзитом через орендний контракт.

Обидва футболісти цікаві іншим європейським грандам, зокрема, «Барсі» та «Реалу», але не кожен клуб може дозволити собі провернути такі трансфери. Втім, відзначає ресурс, ПСЖ мимоволі змушений був встановити ціну на своїх зіркових нападників.