Стриптизерки, арешти і дводенні п'янки. Як футболісти святкують Різдво

Світовий футбол 25 Грудня, 20:58 1154
Стриптизерки, арешти і дводенні п'янки. Як футболісти святкують Різдво
Колишній тафгай англійського футболу Ніл «Бритва» Раддок розкрив секрети.

Про божевільні різдвяні вечірки свого часу Ніл Раддок згадує з посмішкою. «Це, звичайно, було безумство. Ми гуляли всі два дні. Не дивно, що зараз це припиняють».

Що стосується різдвяних гулянь серед футболістів, Бритви є що розповісти. Але про вечірки в Вест Хемі, Ліверпулі і Тоттенхемі він трохи соромиться говорити. Гулянки часто загострювалися - одного разу Раддока навіть заарештували.

Він каже, що вечірки в Ліверпулі були найкрутішими. Червоні славилися жорсткою дисципліною - в певні дні футболісти навіть дітей зі школи не могли забрати. Тому коли раз на рік кайдани знімалися - гравці йшли в рознос.

«Ти приїжджаєш на тренування і бачиш, як всі бігають по полю в своїх безглуздих костюмах, а ввечері ви збираєтеся в пабі. Ніхто нікого не контролював. Приходили всі».

Нил Раддок
Один із симпатичних костюмів Раддока

«Приблизно до середини гулянки всі вже вміли танцювати. Навіть я. Потім ми просто реготали один з одного. Жили ми в готелях - наші дружини не хотіли, щоб в такому стані ми приходили додому. Ми просто дуріли, це було справжнє божевілля».

Одна з вечірок Раддока в Вест Хемі вийшла на абсолютно новий рівень - Бритву вигнали з міста, в якому Молотобійці тренувалися.

«Мене заарештували за бійку і заборонили показуватися в Ромфорді. Але Вест Хем тренувався в Ромфорді! Гаррі Реднаппу довелося йти до начальника поліції. У підсумку мені пом'якшили покарання і заборонили показуватися в Ромфорді після сьомої годин вечора».

«Реднапп був незадоволений. Мене позбавили зарплати за два тижні. Дружина лютувала».

Коли футболісти Вест Хема розбили автомобіль, відповідати за це довелося Раддоку, який нібито нічого поганого не робив. Його підвів костюм.

Нил Раддок
Раддок прямує в суд

«Це був не я! Хлопці заскочили в Mini, інший хлопець кинув в неї пляшку, інші підхопили. Я був організатором вечірки і в цей момент якраз оплачував рахунки, щоб попрямувати до наступного пабу».

«Через 10 хвилин я виходжу на вулицю і нікого не бачу. Ми всі були одягнені в костюми в стилі 70-х - логічно, що поліцейські шукали всіх, хто одягнений в костюми в стилі 70-х. Так вийшло, що я виявився єдиним!».

Нил Раддок

«Поліцейські мене пов'язали і сказали, що мене зняли камери відеоспостереження. Я сказав їм, що якщо вони зайдуть в паб, то побачать 40 осіб, одягнених в костюми, як у мене. Але мені ніхто не вірив».

«Реднаппу це не сподобалося. Я люблю Гаррі і зараз ми хороші друзі, але він досі не вірить, що це був не я».

Різдво - напружений період для футболістів, але Раддок часто отримував позаплановий вихідний.

«За 14 років виступів у вищій лізі мене шість разів усували від роботи в період Різдва. Люди говорили, що я спеціально наражався на штрафи. Це дурниця. Мені хотілося грати в футбол - особливо на такому рівні».

Нил Раддок

Ніл «Бритва» Раддок - актор, телеведучий і в минулому зірка британського футболу. Входить в топ найжорсткіших і найбрутальніших футболістів в історії людства.