Йожеф Сабо: «Маліновський виріс на очах - за ним ганяються в Європі»

Футбол України 27 Грудня, 14:12 749
Йожеф Сабо: «Маліновський виріс на очах - за ним ганяються в Європі»
Експерт каналів «Футбол 1»/«Футбол 2» Йожеф Сабо в студії підбив підсумки виступу збірної України у 2018-му році.
«2018-ий рік пройшов успішно для збірної - не тільки тому, що вони виконали завдання, яке було поставлене перед командою - зайняти в своїй групі Ліги Націй перше місце. Вони все це виконали. Але найголовніше навіть не те, що очки були зароблені - а те, що вони були зароблені хорошою грою, красивою грою, тому що в деяких іграх команда показувала сучасний футбол, і ми це бачили. Спасибі тренерському складу, що вони не боялися.

З появою футболістів, які не бояться йти в дриблінг, обігрувати один в один, з'явилася агресія в нападі. Це говорить про те, що хороший захист і хороша атака.

Так, ми програли словакам, але там треба було подивитися на молодь, на інших футболістів. Нічого страшного немає. Це навіть дуже добре. Тренери повинні були задуматися, що далі, яким шляхом йти. Я думаю, що шлях один - наступальний, хороший, сучасний футбол, коли і атака, і захист хороший.

Претендент на звання лідера? Природно, з появою Марлоса ми не можемо говорити, що він не підсилив атаку нашої збірної. В середній лінії є Зінченко, який іноді виходить в основі в своєму клубі.

Коноплянка, Ярмоленко, Марлос... Степаненко дуже важливу роль грає. І Малиновський, який виріс на очах - за ним ганяються в Європі, щоб його купити.

Це хлопці, які і захищаються добре. Припустимо, Шевченко обрав тактику, за якої гравці після втрати м'яча повинні вступити у відбір, в активний відбір, і навіть іноді пресингувати. Все це вони роблять.

Відбір на ЄВРО-2020? Ось я подивився календар, він дуже поганий чим - що перший матч з Португалією граємо на виїзді, а потім останній поєдинок з Сербією, а це дуже пристойна команда, ми граємо в Белграді. Ми знаємо, що там важко грати. Там буде вирішуватися, хто займе перше або друге місце.

Але я впевнений в нашій команді і в тренерському складі, що все буде добре», - сказав експерт.