Як робити ставки в «Парі-Матч»

Світовий футбол 11 Січня, 23:35 792
Як робити ставки в «Парі-Матч»
Ви хочете зробити Вашу першу ставку, але ще не знаєте як? Нічого страшного, дотримуйтесь наших простих інструкцій - і у Вас все вийде.

Якщо Ви вперше на сайті, Вам необхідно пройти процедуру реєстрації, про яку ми вже раніше вам говорили.

Потім Вам потрібно поповнити особистий баланс, про медоти введення і виведення коштів ми також Вам розповідали у цій статті.

І тільки потім можно робити Ваші перші ставки.

Оформлення сайту «Парі-матч» досить приємне оку, кольори підібрані дуже гармонічно, і що найголовніше − все досить компактно.

Всі потрібні для вас пункти будуть з лівого боку.

В цьому меню ви можете вибрати ставки на будь-який вид спорту + контора «Парі-матч» пропонує поставити на Віртуальний футбол або баскетбол, але не радимо вам дуже сильно захоплюватись ставками на такий футбол, адже це просто лотерея, там ви не можете оцінити шанси команд, тому ми розкажемо, як робити ставки на звичайний футбол і звичайні види спорту. Для прикладу оберемо футбол в меню:

Коли ви натиснули на кнопку «Футбол» у головному меню, то вам будуть доступні всі футбольні чемпіонати, на які «Парі-Матч» дав лінію. Якщо ви хочете зробити ставку на англійську Прем᾿єр-лігу, то вам просто потрібно натиснути на цей чемпіонат і вам відкриється вже сама лінія.

Ось як виглядає лінія після того, як ви вибрали потрібну для вас лігу. Після цього вам залишилося тільки обрати ту ставку, яку ви хочете зробити. Наприклад, поставимо на перемогу «Манчестер Сіті» у матчі з «Ньюкаслом».


Потрібно натиснути на коефіцієнт, щоб він був виділений жовтим кольором. Потім тиснемо - Зробити ставку. З правого боку ви можете бачити ваш купон, там видно скільки матчів ви обрали для ставки, якщо це експрес, і який коефіцієнт вийшов у кінці.

Ми ж ставимо ординаром і після того, як зробили ставку, буде запропоновано обрати суму ставки.

У потрібне віконце вносимо суму ставки та підтверджуємо ставку. Все просто і зрозуміло.

В меню також є фільтр ставок. Якщо обрати цей пункт в меню, то ви можете обрати лише ті матчі, які почнуться найближчим часом, або в найближчі півдоби.


Якщо вам потрібні лише ті матчі, які почнуться у найближчу годину, то вам необхідно вибрати відповідний пункт у фільтрі, і тоді ваша лінія буде містити лише потрібні для вас матчі.

Тільки для НАШИХ, нових клієнтів бонус за реєстрацію до 25$ / 500UAH. Зареєструватися ТУТ

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!