Сергій Кравченко: «Зінченку нудно в Манчестері»

Футбол України 23 Січня, 13:24 1062
Сергій Кравченко: «Зінченку нудно в Манчестері»
Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко розповів про своє знайомство з футболістом «Манчестер Сіті» Олександром Зінченком.

– Відпустка пройшла добре, але вона вийшла дуже довгою. Якщо чесно, то хотілося скоріше повернутися і розпочати повноцінні тренування та грати. Сам я займався, як міг. Був і у Лондоні, і в Манчестері, подивився футбольні матчі високої якості. Далі був з родиною в Еміратах, після чого повернувся до Дніпра. Грав через сітку і дуже скучив за роботою, адже це дуже довго – два місяці, мабуть, у світі ніхто стільки не відпочиває, а потім готується на зборах. Між останнім матчем першого кола і першою офіційною грою навесні розрив у п’ять місяців – на мій погляд це жахливо.

– Чим запам’яталися матчі Англійської Прем’єр – ліги?

– Я взагалі люблю дивитися футбол вживу, адже так у тебе ширше картинка і якісь деталі бачиш інші, які неможна побачити не телеекрані. Тому отримав колосальне задоволення від футболу, стадіонів, атмосфери: все дружелюбно і завжди повні стадіони. В Манчестері поспілкувався з Олександром Зінченком, з яким раніше не був знайомий. Приємно було познайомитись, він показав базу «Манчестер Сіті», місто, тому все дуже позитивно.

– Це він тобі контрамарку на стадіон дав?

– Так, він мені і квитки зробив, на стадіон привіз, і я повинен був ввечері їхати, але поїхав наступного дня зранку, адже йому там звичайно нудно, мало до нього приїжджають з України, тому він сказав, щоб я залишався, купив та поміняв мені квитки на потяг. То ж, дуже все гостинно було, хоча раніше ми з ним і не були знайомі, але дуже класно поспілкувалися і тепер підтримуємо відносини.

– Зінченка вже впізнають у Манчестері?

– Звичайно. «Манчестер Сіті» – це один із кращих клубів світу, а можливо і кращий клуб на цей час по грі. Тому у самому Манчестері фактично тільки дві пам’ятки – це «Манчестер Сіті» і «Манчестер Юнайтед». Так більше особливо в місті дивитися нема на що. Місто живе футболом, тому Зінченко там, звичайно, впізнаваний.