«Динамо» – ЦСКА (Софія): стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 2 Лютого, 16:25 3608
«Динамо» – ЦСКА (Софія): стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ  | 19-27
До вашої уваги стартові склади, текстова та онлайн-трансляції першого спарингу «біло-синіх» на другому іспанському зборі проти софійського ЦСКА.

Склад «Динамо» на 1-й тайм: Бойко, Кенджора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелев, Буяльський, Че Че, Циганков, Вербич, Соль.

ЦСКА Софія: Стіпіца, Смолен, Атанасов, Бодуров, Жоржіньо, Малінов, Бікель, Манолев, Маурідеш, Перейра, Енріке.

Онлайн-трансляцію можна буде переглянути за даним посиланням.

Текстова трансляція буде проведена на цій же сторінці із початком матчу.

1. Матч розпочався!

2. ГОООООЛ! Класну комбінацію розіграли Вербич та Циганков, Беньямін шикарно віддав на Віктора, який з 12 метрів пробив повз голкіпера.

4. Більш активно заграли гості, але без моментів.

5. А ось відповідь киян більш гостра. Циганков пробив з меж штрафного, голкіпер суперників встиг парирувати удар.

8. Вербич пробив з меж штрафного у руки голкіперу.

11. Останні декілька хвилин болгарський клуб більше контролює мяч, але цей контроль у центрі поля.

13. Вербич виграв знову другий поверх, але сильно пробити йому не дали.

17. Бойко вступив до гри ледь не вперше. Відбувся удар з-за меж штрафного, але дуже слабко мяч летів ще я прямо в руки.

20. Кутовий заробив ЦСКА.

21. Нічим цей корнер не закінчився, кияни спокійно відбились.

25. Жоржіньо пробіг майже все поле, обіграв декількох наших гравців, але точну передачу віддати не зміг. Яскравий епізод.

27. Вербича жорстко збили у середині поля. Можна було і жовту дати, дуже грубий фол.

28. Кутовий виконають кияни.

30. Шепелєв порушив правила у центрі поля.

36. ГООООООООООЛ! Вербич отримав передачу на лівому фланзі, протягнув його до штрафного, змістився до центру і пробив потужно у ближній для себе кут. 2-0!

39. Непогана контратака вийшла у киян, але Миколелнко порушив правила в атаці у непідходящий момент.

ВСЕ! Перерва. Непоганий тайм від Динамо, абсолютно заслужено ми попереду 2:0 завдяки голам Циганкова та Вербича. На рахунку словенця ще й гольова передача.

46. Другий тайм розпочався!

48. Дуже неприємний момент. Віктор Циганков головою ударився об дерево, яке стояло за лінією поля на відстані пари метрів. Лікарі вже надають допомогу.

49. У перерві у нас відбулась зміна голкіпера. Замість Бойка вийшов Бущан. Більше замін не було.

50. Гра вже поновлена, з нашим лідером все добре, він продовжує гру.

52. Кенджора потужно пробив у дальній кут, але голкіпер встиг зреагувати.

55. Класно розіграли гравці ЦСКА атаку, але останній пас Бурда прочитав і перехопив його.

57. Вербич з гострого кута пробив повз ворота.

60.. Шабанов, Алібеков, Кравченко, Сідклей, Сидорчук, Андрієвський, Гармаш, Русин, Смирний і Буено вийшли на поле. Всі 10 польових гравців покинули поле, які починали гру.

64. Активно заграли кияни після заміни, ЦСКА сидить у глухому захисті.

65. Буено потужно пробив, але повз ворота.

66. ЦСКА заробив кутовий.

72. Пауза в грі, отримав травму Перейра, якого зараз тренер ЦСКА мабуть і змінить.

73. Двічі поспіль Микита Кравченко прострілював, але невдало.

80. Останні хвилин 10 команди нічим не порадували нас, багато боротьби і браку у діях обох команд.

83. Русин заробив стандарт на половині поля ЦСКА.

86. Гострий стандарт заробили кияни.

87. ГОООООЛ! Прекрасний удар від Андрієвського прямо у верхній кут. 3-0!

ВСЕ! Динамо без проблем обіграло ЦСКА Софія 3-0! Хорошая гра в цілому, але є ще багато деталей негативних, які повинен тренерський штаб виправити і покращити.