Степан Юрчишин: «Повернення Ярмоленка поліпшить мікроклімат у збірній»

Футбол України 9 Травня, 21:19 561
Степан Юрчишин: «Повернення Ярмоленка поліпшить мікроклімат у збірній»
​Андрій Шевченко викликав до збірної 11 футболістів, що змагаються у семи європейських чемпіонатах.

Нагадаємо, за вимогами УЕФА, головні тренери національних збірних спочатку викликають у команду гравців, що виступають за кордоном, а через декілька днів після того оголошують імена представників своїх чемпіонатів.

Чи не найбільше здивування серед обраних Шевченком викликав Андрій Ярмоленко з англійського «Вест Гему». Він зазнав важкої травми у жовтні 2018року, і тоді медики сказали, що сезон для Ярмоленка завершений.

«Хай там як, та запрошення у збірну Ярмоленка вважаю правильним рішенням, - каже Степан Юрчишин, футбольний тренер та екс-форвард. - Повернення Ярмоленка покращить мікроклімат у команді, водночас це підтримка самого футболіста».

«Євген Коноплянка сьогодні не в формі. У німецькому «Шальке» він майже не грає, лише іноді виходить на заміну. Коноплянка вже не такий гострий у завершальній стадії атаки, йому бракує впевненості, - каже Степан Юрчишин. - Не розумію запрошення до збірної Ігоря Пластуна, який теж мало грає, відтак у нього недостатньо практики.

З викликаних легіонерів на перші місця ставлю Руслана Малиновського і Олександра Зінченка. Вони – справді лідери збірної України. Той футбол, який демонструють у Бельгії та Англії відповідно, заворожує».