«Будемо бухати та відпочивати», – Поворознюк про поразку у фіналі Кубка України

Футбол України 16 Травня, 11:47 1012
«Будемо бухати та відпочивати», – Поворознюк про поразку у фіналі Кубка України
Президент петровського «Інгульця» Олександр Поворознюк ексцентрично прокоментував результат фінального матчу Кубка України проти донецького «Шахтаря» (0:4).
«Усе за***сь, хлопці. Хай хтось повторить те, що зробили ми. Чого хочеться? Пошвидше доїхати додому. Тому що завтра в нас п'янка в першій. Боїмося напитися, щоби на Металіст не зібратися і нам неявку влупили.

Я казав і кажу: ми вже здійснили подвиг. Як і те, що ми або торбу отримаємо сьогодні, або виграємо в Шахтаря. Вийшло, що отримали торбу. Ми грали у футбол. Намагалися, але проти такої машини... Це те саме, що Запорожець проти Мерседеса.
Звісно, я задоволений командою. Головне, щоби на Металіст зібрались. Але враховуючи, що Металіст можемо й п'яними обіграти, завтра будемо бухати та відпочивати.

Знаєте, чому Інгулець потрапив у фінал? Тому що на кожну гру він виходить, як на останній і вирішальний бій. У нас може не виходити, але навіть у товариських матчах завдання виграти. Тому ми й досягнули свого. Все йде за планом. Єдине, що відміняється – цистерна шампанського, яке я замовляв на заводі. Тому що обіцяв, якщо виграємо, то заллю басейн і купатимусь. Усе решта – за планом, усе добре», – наводить слова Поворознюка Sport Arena.