Засновник «Металіста 1925» Стороженко різко відповів на інформацію про участь команди у договірних матчах

Футбол України 18 Травня, 15:26 656
Засновник «Металіста 1925» Стороженко різко відповів на інформацію про участь команди у договірних матчах
​Засновник «Металіста 1925» Сергій Стороженко дав відверту відповідь на чутки, що «жовто-сині» беруть участь у матчах із фіксованим результатом.

— «Образливо чути думки «знавців», начебто ми «зливаємо» матчі, тобто програємо їх навмисно, буцімто ми не зацікавлені в перемогах або хтось із футболістів не хоче брати участь заради виходу до УПЛ. Відповідально називаємо це неправдою!

Ми пройшли важкий шлях, який передбачений Регламентом: від участі в аматорських змаганнях і зараз виходимо на фінішну пряму спортивного сезону у Першій професійній лізі України. І як би він не завершився, і що би про це не думали і не говорили наші кривдники, він є успішним, бо ми чесно змагалися та кожного року зростали у класі.

Нам пророкували підсумкове сьоме місце в турнірній таблиці, а ми змусили звертати на себе увагу, рахуватися з нами, розповсюджувати про нас чутки/плітки, навіть ображати та об'єднуватися проти нас на полі та за його межами і, як наслідок, поважати.
Ми довели, що багаторазові фінансові переваги – не головне у футболі та що вони не мають відношення до футболу взагалі, чесної гри і перемог, якщо витрачати їх не на футбол, а на незаконне стимулювання проти суперників та іншу «роботу».