Сергій Кравченко: «Фаворитом групи залишається Португалія, але й в України хороші шанси на вихід»

Футбол України 15 Липня, 17:37 808
Сергій Кравченко: «Фаворитом групи залишається Португалія, але й в України хороші шанси на вихід» | 19-27
Колишній півзахисник збірної України Сергій Кравченко висловився щодо перспектив національної команди у відбірковій групі Євро-2020.
«Шанси на те, щоб посісти перше місце у відборі у збірної України, на мій погляд, хороші. Втім, як не крути, але головним фаворитом, як і раніше, залишається чинний чемпіон Європи збірна Португалії, яка має більше досвіду і вона буде більш майстерною.
Проте всі ми сподіваємося, що «синьо-жовтим» вдасться витримати цю конкуренцію, оскільки гра команди Андрія Шевченка вселяє оптимізм. Не варто забувати, що і друге місце дає перепустку до фінальної частини Євро-2020.
Приємно, що збірна України почала намагатися грати в атакуючий футбол, але ж багато хто в це не вірив. Завдяки своєму авторитету Шевченко не піддався тиску з боку і гнув свою лінію. Наставнику і його тренерському штабу вдалося змінити психологію підопічним. Я вірив і радий, що збірна України може грати в сучасний футбол. Підбір футболістів в нашій команді цьому сприяє», - цитує Кравченка zbirna.com.