Динамо Київ 21 Липня, 17:53 3162
Заплутати «Шахтар»? «Динамо» програє в останньому спарингу перед фіналом Суперкубка України | 19-27
Київське «Динамо» поступилось у товариському матчі «Колосу» з Ковалівки.

Вже через тиждень команда Олександра Хацкевича буде відкривати новий сезон матчем за Суперкубок України проти донецького «Шахтаря».

На неділю, 21 липня, «біло-сині» запланували два контрольні поєдинки. У першому сьогоднішньому товариському матчі «Динамо» розписало нічию з «Оболонь-Бровар» (1:1). Другий спаринг «біло-сині» провели на стадіоні «Динамо» ім Валерія Лобановського із дебютантом УПЛ - ковалівським «Колосом».

З перших хвилин «Динамо» більше володіло м'ячем, підопічні Хацкевича застосовували високий пресинг.

На 14-й хвилині Шепелєв мав небезпечний момент. Володимир стрімко увійшов в штрафну зону та пробив по воротах, однак голкіпер «Колоса» у падінні відбив удар.

Було гостро, коли Олександр Караваєв прострілив з кутового, проте Артем Бєсєдін в падінні не дотягнувся до м'яча головою.

Гра йшла переважно в центрі поля.

Під кінець першого тайму «Динамо» мало чудовий момент. Бєсєдін отримав м'яч на лінії штрафної і пробив, проте м'яч влучив у праву стійку.

Команди так і не відкрили рахунок к першій 45-ти хвилинці.

У перерві Бущан замінив у воротах «Динамо» Бойка.

На 54-й хвилині Де Пена збив у штрафному майданчику гравця «Колоса», за що арбітр призначив пенальті. Віталій Гавриш реалізував удар з 11-метрової позначки та відкрив рахунок у матчі.

Динамівці швидко відігрались. На 58-й хвилині після блискавичної атаки киян м'яч у сітку воріт переправив Артем Бєсєдін.

Небезпечно було біля воріт Бущана, коли Костишин вибіг у контратаку, після чого Морозко, отримавши м'яч, не влучив у порожні ворота.

На 75-й хвилині матчу ігровий час отримав Беньямін Вербич, який замінив Сергія Сидорчука.

На 76-й хвилині протистояння гості вийшли вперед. Після подачі Ільїна Нехтій переправив м'яч у дальній кут воріт «Динамо».

Вже у компенсований час кияни заишились у меншості. Бурда збив опонента, який міг втекти один на один з Бущаном та отримав червону картку.

На 92-й хвилину «Колос» постравив крапку у зустрічі. Чорноморець з 25-ти метрів зі штрафного ефектним ударом відправив м'яч під поперечину воріт!

Таким чином, товариський матч закінчився поразкою «Динамо» з рахунком 1:3.