Динамо Київ 6 Жовтня, 14:39 1045
Олег Саленко: «Видно, що напад - не місце Родрігеса, «Динамо» знову потрібно шукати форварда» | 19-27
Колишній нападник «Динамо» Олег Саленко прокоментував гру киян проти «Лугано» в матчі групового етапу Ліги Європи, яка завершилася з результатом 0:0.

«За такої невиразної гри нічию для «Динамо» можна сприймати як хороший результат. Схоже, кияни йдуть за графіком - вдома перемога, на виїзді нічия. Був рівний матч, де господарі могли навіть претендувати на перемогу. До поєдинку всі вважали «Лугано» слабким суперником, і що у динамівців з ними не буде проблем. Але все виявилося інакше.

У першому таймі кияни взагалі нічого не створили, діючи інертно, напевно думали, що перемога нікуди не дінеться. Що можна згадати? Тільки небезпечний удар в кут Буяльського на останніх хвилинах перед перервою. Але для воротаря такий удар - не проблема, це не можна назвати гольовим моментом.

У динамівців знову виникла проблема в лінії атаки. Немає хорошого нападника, потрібно шукати підходящу кандидатуру, яка буде працювати на загострення, забивати голи, а не просто брати участь в командній грі. Випустили Бесєдіна, і він теж особливо не загострив гру. Пробують Родрігеса, але видно - це не його місце. У нього більше навичок грати в півзахисті, де від нього було б більше користі, він губиться попереду.

Коли стикаються з добре організованою обороною, ця проблема відразу вилазить на поверхню. У таких випадках цінний форвард, що вміє обіграти захисника на «п'ятачку» і завершити атаку ударом, а краще забитим м'ячем.

Другий тайм «Динамо» провело цікавіше, трохи додали в агресії, тиску, але при цьому в роботі з м'ячем був брак. Гра залишає бажати кращого. Команда набрала велику кількість ударів, але, на жаль, точність кульгає. А якби «Лугано» в кінцівці матчу забила, коли м'яч влучив у поперечину, то ми б говорили про крах «Динамо» і все було б в чорних тонах. А так 0:0 для киян можна вважати прийнятним результатом.

Добре для нас, що наші конкуренти «Мальме» і «Копенгаген» також розписали нічию. Дві наступні гри з «Копенгагеном» будуть вирішальними, вони розставлять все на свої місця. «Динамо» потрібно додавати в якості і реалізації моментів, якщо не хочуть обпектися з данцями», - цитує Саленка ua-football.com.