Голи: Сондей, 17, Войцеховський, 60 – Картушов, 20, 90+2, Філліпов, 32, 64

Голи: Акименко, 24, 66 (п) – Куліш, 41

Колос – Ворскла – 0:1

Гол: Козиренко, 68

Альянс – Гірник-Спорт – 5:3

Голи: Загинайлов, 10, 35, 54, Гаврась, 49, Дугієнко, 71 – Кравчук, 22, Збунь, 59, Лиховідько, 90+3

Олександрія – Зоря – 1:1

Голи: Стецьков, 79 – Лєднєв, 29

Олександрія – Зоря – 1:1 (5:4 пен.)

«Динамо» – «Шахтар» – 2:1

Голи: Сидорчук, 22, Попов, 105 – Степаненко, 90

Миколаїв шокував Десну вже на 17-й хвилині. Після розіграшу штрафного Юхим Конопля забув у власному штрафному Івана Сондея, який відкрив рахунок. Проте дуже швидко чернігівці відновили рівновагу, пише football24.ua. Голкіпер «корабелів» відбив м'яч прямо на ногу Картушову, а Єгору залишилося вразити порожні ворота.

В середині першого тайму підопічні Олександра Рябоконя вийшли вперед. Знову не обійшлося без помилки. Захисники Миколаєва забули поблизу 11-метрової позначки Олександра Філліпова, а Микита Крюков вже не мав шансів врятувати свою команду. На 60-й хвилині господарі відігралися. Цього разу Войцеховський завершив стрімку контратаку. Але знову рівновага протрималася недовго. Голкіпер Миколаєва здійснив жахливу помилку на підступах до штрафного, а Філліпов оформив дубль. Вже у компенсований час крапку в матчі поставив Картушов – 4:2 на користь Десни.

Минай на власному полі вибив представника УПЛ. Львів майже увесь другий тайм провів у меншості після вилучення Зубкова. Проте команда Василя Кобіна зуміла скористатися чисельною перевагою лише наприкінці матчу. Спочатку Олег Допілка відкрив рахунок після подачі зі штрафного, а згодом Роберт Гегедош скористався метушнею у володіннях Львова і подвоїв перевагу минайців.

Маріуполь лише у компенсований арбітром час зумів зломати спротив донецького Олімпіка. Підопічні Олександра Бабича здобули путівку в наступний раунд розіграшу турніру завдяки голу В'ячеслава Чурка, який класно реалізував штрафний удар.

Інгулець продовжує крокувати турнірною сіткою. Минулорічний фіналіст турніру вдома здолав СК Дніпро-1. Олександр Акименко відкрив рахунок у зустрічі в середині першого тайму, вразивши ворота після розіграшу штрафного. Перед свистком на перерву Куліш зумів відновити рівновагу. На 66-й хвилині дніпряни «привезли» собі пенальті, який реалізував все той же Акименко. Як з'ясувалося пізніше, це був останній гол у звітному матчі.

На Оболонь-Арені Колос приймав Ворсклу. Обидві команди давненько не знали смаку перемог, тому кубковий матч був можливістю перервати смугу невдач. Нудний перший тайм завершився навіть не те що без голів – без жодного удару в площину воріт. Лише на 68-й хвилині глядачі побачили взяття воріт. Гравці Колоса помилились у центрі поля, після чого полтавці організували швидку контратаку, яка завершилася влучним ударом Козиренка в нижній кут. Цей гол став єдиним у матчі – Ворскла крокує в 1/4 фіналу Кубка України.

Справжню перестрілку (5:2) влаштували Альянс та Гірник-Спорт. Хет-трик Сергія Загинайлова та голи Дугієнка і Гаврася принесли друголіговій команді з Липової Долини першу в її історії путівку в 1/4 фіналу Кубка!

Один із центральних матчів 1/8 фіналу пройшов в Олександрії, де однойменна команда приймала Зорю. На 28 хвилині рахунок відкрив Богдан Лєднєв, який блискучим ударом зі штрафного вразив ворота господарів. Олександрія відігралася лише під завісу матчу – Стецьков замкнув подачу з флангу. 1:1 – гра перейшла в екстра-тайм, але команди більше не порадували вболівальників голами. В серії пенальті першим промахнувся Мірошніченко. Зорі залишалося реалізувати останній удар, але Кочергін програв дуель Білику. Після цього луганці не забили ще один удар, а господарі були влучними. 5:4 по пенальті – Олександрія у чвертьфіналі.

У фантастичному матчі Динамо здолало Шахтар – детальніше читайте у звіті.