Олег Саленко: «Для мене загадка, як Тайсон міг щось почути з трибун, коли на стадіоні 25 тисяч вболівальників»

Динамо Київ 11 Листопада, 17:34 6191
Олег Саленко: «Для мене загадка, як Тайсон міг щось почути з трибун, коли на стадіоні 25 тисяч вболівальників»
Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко поділився із 1927.kiev.ua думками про поразку киян від «Шахтаря».

— Матч залишив двояке враження. Фоли, інциденти, нездорова обстановка. Обидві команди особливо не мали моментів, грали в центрі поля. Логічною була б нічия. Давно не було такого сумбуру в протистоянні «Динамо» і «Шахтаря». Потрібно використовувати свої моменти. Якби Родрігес забив хоча б в одному із своїх - гра пішла б зовсім по-іншому.

— Луїш Каштру освіжив склад, на відміну від Олексія Михайличенка...

— В команд напружені графіки. Потрібно звикати до такого темпу. Важкі матчі, перельоти - це все дається взнаки. Гравці були втомленими і все вирішив один гол. Деякі гравці киян не витримують цього ритму. В дублі є талановиті гравці, але в таких матчах Олексій Михайличенко боїться їх використовувати. Вже в наступних матчах можна буде їх награвати і дати відпочити провідним гравцям.

— Родрігес після цього матчу буде стриманішим із емоціями?

— Він отримав шанс і не використав його. Все, що потрібно від форварда - це забивати. Жерсон мав два хороших моменти, які при рівній грі потрібно використовувати. Після цього йому буде складно говорити - дайте мені ще шанс. Потрібно буде заслуговувати вихід на поле тренуваннями. А якщо поведінка буде іншою - можна буде і карати.

— Вболівальників «Динамо» знову звинувачують у проявах расизму...

— Інцидент із Тайсоном збив гру - далі все пішло в якомусь сум'ятті. Ми бачили картинку, а що там відбувалося - точно не відомо. Будемо чекати офіційної інформації від спостерігачів. В трансляції не було чути, хто що кричав. На скільки я знаю, коли 25 тисяч вболівальників на стадіоні - не чуєш хто і що кричить. Та ще й сам Тайсон повів себе дуже відверто в цей момент. Щоб можна було щось почути, потрібно, щоб вся трибуна це співала. Для мене це загадка. Чекаємо, що з цього приводу скаже ФФУ.

— Арбітр впорався зі своїми обов'язками?

— Були моменти, які викликають питання, але це особливо не впливало на гру. Він намагався тримати гру в руках. Судді часто допускають помилки і більш рядових матчах, тому, як для протистояння такого рангу, арбітр справився зі своєю місією.

Розмовляв Тимощук Микола