Футбол України 24 Листопада, 20:16 5143
Переслідувачі «Динамо» пригальмували. Як виглядає турнірна таблиця після 15-го туру УПЛ | 19-27
Кияни вийшли на чисте друге місце.

«Шахтар» - ФК «Львів» 4:1

Голи: 1:0 - 11 Мораес, 1:1 - 25 Татарков, 2:1 - 53 Мораес, 3:1 - 77 Мораес (пен), 4:1 - 85 Алан Патрік

15-й тур чемпіонату України у п’ятницю розпочався матчем між лідером та аутсайдером – Шахтар приймав Львів. Господарі вже на початку матчу вийшли вперед – відзначився бразильський нападник збірної України Жуніор Мораєс. Та вже у середині першого тайму львів’яни несподівано один гол відквитали – дива майстерності в атаці продемонстрував Татарков.

По перерві ще двічі відзначився Мораєс (одного разу з пенальті), а фінальну крапку у матчі поставив чудовим ударом Алан Патрік.

Перемога дозволила Шахтарю набрати 43 очки.

«Олександрія» - «Зоря» 1:0

Гол: 1:0 - 58 Банада

Перемога принесла «Олександрії» 27 пунктів.

«Дніпро-1» - «Ворскла» 1:0

Голи: 1:0 - 78 Коркішко (пен.)

Одні з найгірших команд останніх турів видали не надто видовищний перший тайм – варті уваги лише удар Коркішко в штангу і подача зі штрафного від Кравченка, яку не зміг замкнути Логінов.

Подібна картина склалася і після перерви – СК Дніпро-1 тиснув на ворота полтавців, але його атакам явно не вистачало гостроти. Зрештою, долю трьох очок вирішив пенальті, який впевнено реалізував Коркішко. 0:1 – Юрій Максимов дебютує у Ворсклі з поразки.

«Карпати» – «Олімпік» 1:2

Голи: 1:0 – 9 Назарина, 1:1 – 26 Цимбалюк, 1:2 – 45+2 Захедітабар

«Зелено-білі» вже на 9-й хвилині відкрили рахунок: Назарина завдав потужного удару з дальньої дистанції, а воротар Олімпіка Кринський не зумів впоратися з м'ячем, який летів йому прямо в руки.

Гості відповіли на 26-й хвилині: Цимбалюк зрівняв рахунок ударом головою після навісу Балашова. А вже у доданий до першого тайму час свій перший гол в УПЛ забив іранський форвард Олімпіка Захеді Шахаб: він отримав пас від Кравчука в штрафному і з гострого кута пробив верхом – Артим не врятував Карпати.

У другому таймі команди створили значно менше гольових моментів. Олімпік зміг втримати перевагу в рахунку і здобув свою п'яту перемогу в сезоні.

«Колос» – «Десна» 2:0

Голи: 1:0 – 29 Лисенко, 2:0 – Вільхамссон

«Колос» набрав 17 очок, піднявшись на восьму позицію в турнірній таблиці УПЛ.

«Динамо» - «Маріуполь» 3:0

Голи: 1:0 - 21 Буяльський, 2:0 - 77 Циганков, 3:0 - 81 Вербич

«Динамо» повертається в зону Ліги чемпіонів, обходячи «Зорю» та «Десну» на 2 і 3 бали. «Маріуполь» опускається на 7-й рядок, а там уже і «Колос» підтискає – в обох команд по 17 очок.