​Олег Саленко: «Кожна наступна гра дається «Динамо» все важче і важче»

Динамо Київ 9 Грудня, 23:20 925
​Олег Саленко: «Кожна наступна гра дається «Динамо» все важче і важче»
Колишній форвард киян Олег Саленко поділився думками про домашню поразку Динамо від Зорі.

— «Зоря» не здивувала. Вона завжди так грає - грамотно і дисципліновано. А от «Динамо» розчарувало. За перші 15 хвилин рахунок міг бути 0:3. Пощастило, що в «Зорі» виконавська майстерність, поки що, «кульгає».

— Після матчу динамівці говорили, що не були готові до такої гри суперника. Виходить, не достатньо розібрали сильні сторони гостей?

— Важко сказати... Перші 15 хвилин «Динамо» просто стояло, дивилося, і не розуміло, що відбувається. Ніби вийшли не розігрітими... Знову ж таки, ці абсолютно непотрібні картки в центрі поля роблять свою справу. Гравець отримує другу жовту в моменті, де навіть збивати нікого не потрібно було. На такі моменти варто звертати увагу. Додивляєшся матч і відчувається розчарування. Неприємне падіння вийшло.

— Дуже важко було нашим фланговим захисникам...

— Склад постійно змінюється і кожна наступна гра дається «Динамо» все важче і важче. Непросто було всім. Добре, що Вербич виручає, але треба і нашим нападникам забивати. Ці часті навіси потрібно якось використовувати. В цьому матчі ми побачили і проблеми середньої лінії. В матчі із Лугано буде схожа гра. Ця команда, приблизно, рівня «Зорі».

— Як оціните гру Циганкова на чужій для нього позиції?

— Я розумію, що зараз в моді універсалізм, але краще його залишити на рідному фланзі. В крайньому разі - відправити на протилежний. Але грати під нападником чи на вістрі - не зовсім підходить для Віктора. Свої найкращі якості він проявляє на іншій позиції.

— Вербич емоційно відреагував на свою заміну - це лише додає напруги в колективі?

— При такій грі я б не став його міняти. Вербич був одним із тих, хто створював хоч якісь моменти. Можливо, тренер хотів його приберегти на «Лугано», дати відпочити, але, на мою думку, краще було б залишити його в грі.

— Які шанси в «Динамо» повернути собі другу сходинку?

— Одразу після гри з «Лугано» в нас буде екзамен - матч із «Десною». Ця гра багато чого прояснить. В команді зараз велика напруга. Потрібно обов'язково виграти обидві найближчі гри. Можна хлопцям тільки побажати удачі в цьому непростому відрізку.