Дно пробите. «Динамо» ганебно покидає Лігу Європу

Динамо Київ 12 Грудня, 21:52 3141
Дно пробите. «Динамо» ганебно покидає Лігу Європу | 19-27
Київське «Динамо» зіграло внічию з «Лугано» (1:1) у заключному 6-му турі Ліги Європи.

«Динамо» вийшло заряджене на результат і у перші хвилини поєдинку кияни прогнозовано заволоділи перевагою.

Чотири кутових на старті зустрічі не створили загрози воротам «Лугано». Небезпечний простріл Циганкова в центр штрафного не вдалося реалізувати Бєсєдіну - Артем трішки не дотягнувся до мяча.

Велика кількість ударів по воротах від підопічних Михайличенка, на жаль, не відображалась на результаті.

Фантастичний момент на 31-й хвилині не зумів реалізувати Бєсєдін. Миколенко стрімко пробіг по флангу, подав м'яч в штрафну, проте Артем з двох метрів не влучив у ворота.

Контратака «Динамо» завершилась ударом Шепелєва з меж штрафного та відскоком на Буяльського, який добив мяч у порожні ворота - втім, гол не зарахували через офсайд.

Не забивааєш ти - забивають тобі. Варто було гостям продемонструвати активність під завісу першого тайму, як відразу ж вона була реалізована у гол. Дальмонте відкрився на правому фланзі, пройшов до штрафного та подав вздовж воріт, а Араторе ударом головою переправив м'яч у сітку.

Динамівці побігли відіграватись, однак компенсованого часу до першого тайму для цього не вистачило.

Кияни, розуміючи всю критичність ситуації, активно розпочали другу половину зустрічі, створюючи момент за моментом.

Миколенко знову пройшов по флангу та віддав хорошу передачу на лінію воротарського, однак Бєсєдін не встиг на замикання, а Караваєв лише трішки зачепив м'яч.

«Біло-сині» тиснули на суперника, однак «Лугано» сіло в глуху оборону та відбивало навалу киян. Якимось дивом господарі поля не відправили м'яч у сітку. Миколенко увійшов на лівий край штрафного й виконав навіс, Буяльський підрізав м'яч на дальню стійку й влучив у неї, а Бєсєдін не зміг добити...

Олексій Михайличенко на 64-й хвилині відреагував на події у матчі заміною Кенджори на Цитаїшвілі.

Голкіпер «Лугано» Да Коста вкотре врятував свою команду, парирувавши небезпечний удар Циганкова зі штрафного.

На 77-й хвилині замість де Пени на поле вийшов Денис Гармаш, а згодом Бєсєдіна замінив Фран Соль.

Під свист трибун «Динамо» повністю розклеїлось...

У доданий арбітром час Віктор Циганков зрівняв рахунок, однак від цього не легше... На жаль, кияни не зуміли здобути необхідний результат у вирішальному матчі Ліги Європи і покидають турнір.