Про немитих фанів «Райо Вальєкано». Реакція Романа Зозулі на ганебні образи

Динамо Київ 16 Грудня, 17:42 1673
Про немитих фанів «Райо Вальєкано». Реакція Романа Зозулі на ганебні образи | 19-27
Український нападник «Альбасете» зіштовхнувся з агресією з боку вболівальників «Райо Вальєкано». Через скандальний епізод матч так і не дограли.

Форвард Альбасете Роман Зозуля прокоментував ганебну поведінку фанатів команди суперника. Нагадаємо, українець перейшов до складу Райо у 2017 році, але фанати не прийняли його через нібито нацистські погляди. Тепер вони зірвали матч.

«Вони ображають мене не тому, що я для них нацист. А тому що я вмію читати і приймаю душ щодня. В цьому районі для народу це неприйнятно», - сказав Зозуля, маючи на увазі район в південній частині Мадрида, в якому проживають фанати «Райо Вальєкано».

Нагадаємо, матч «Райо Вальєкано» - «Альбасете» довелося перервати після першого тайму через те, що фанати господарів скандували: «Зозуля» - й*****й нацист».

Конфлікт між ультрас «Райо» і Зозулею розгорівся ще в 2017 році, коли фанати зірвали перехід форварда в свій клуб, звинувативши його в ультраправих поглядах через підтримку української армії.