«Динамо» - «Андерлехт»: 1:2. ВІДЕО. ФОТО

Динамо Київ 11 Липня, 20:24 3619
«Динамо» - «Андерлехт»: 1:2. ВІДЕО. ФОТО         | 19-27
Свій перший спаринговий матч на другому австрійському зборі «біло-сині» зіграли з бельгійським «Андерлехтом».

Перший тайм команди розпочали з боротьби за ініціативу та фолів. Динамівці були активнішими першу двадцятихвилинку – найбільше вирізнялись Ярмоленко та Кравець, але рахунок відкрили бельгійці. Франк Ачімпонг увірвався до штрафного майданчика динамівців правим флангом та пробив лівою по дузі у дальній кут. 0:1

Між атаками та обопільними фолами за 15 хвилин після першого гола Ачімпонг робить дубль. В результаті атаки лівим флангом, в ході якої боротьбу програли Сілва, а потім Драгович, м'яч був доставлений у центр штрафної, звідки Ачімпонгу під удар м'яч викотив партнер по команді, і тому залишалося лише влучити у порожні ворота. М'яч влучив у стійку і повільно перетнув лінію воріт... 0:2

Другий тайм «Динамо» розпочало агресивніше. За перші п'ятнадцять хвилин кияни провели кілька кутових і навіть не забили пенальті – Ярмоленко не зміг переграти кіпера «Андерлехту».

Лише після черги замін від обох команд киянам вдалось відквитати один м’яч. Спрацювала заміна: Сидорчук прострілив з правого флангу, увірвавшсь до штрафного, і прострілив у центр, де Калітвінцев ударом у дотик з лінії воротарського переправив м'яч у ворота! 1:2

«Динамо» продовжувало атакувати - класно пробивав Кравець, проте голкіпер врятував команду від пропущеного м’яча. Після прострілу Цурікова – ніхто не відгукнувся, щоб бодай «вирвати» нічию. В результаті – 1:2.