«Динамо» - «Карлсруе»: 2:1. ФОТО, ВІДЕО

Динамо Київ 13 Липня, 20:00 2762
«Динамо» - «Карлсруе»: 2:1. ФОТО, ВІДЕО  | 19-27
Свій другий контрольний поєдинок на австрійському зборі київські динамівці провели з клубом другої німецької Бундесліги СК «Карлсруе». Минулий сезон «Карлсруе» завершив на п’ятому місці.

Перший тайм «біло-сині» розпочали в наступному складі:

Шовковський Олександр (К), 3 Селін Євген, 26 Люлька Сергій, 5 Вукоєвич Огнєн, 45 Калітвінцев Владислав, 0 Бертольйо Факундо, 25 Аруна Лукман, 16 Сидорчук Сергій, 77 Цуріков Андрій, 0 Буяльський Віталій, 85 Мбокані Дьємерсі.

Після стартового свистка довго чекати на забиті голи не довелось. Вже на четвертій хвилині Буяльський перехопив м’яч, пройшов із ним метрів тридцять і, увійшовши у воротарську, міг сам пробити, але віддав м’яч трохи назад, на Аруну, який потужно пробив із 11-ти метрів у кут воріт! 1:0

Активно проведена наступна п’ятнадцятихвилинка увінчалась ще одним забитим м’ячем «біло-синіх». Люлька прострілив з флангу, Мбокані пішовши у обводку змусив помилитися захисника, м’яч далі прийняв Буяльський, проштовхнувши його на дальню штангу. Звідси Бертольйо без перешкод відправив м’яч вже у порожні ворота. 2:0

Ближче до кінця першого тайму гра вирівнялася. Німіці стали більше атакувати, динамівці відповідають контратаками.

В другому таймі активніше розпочала німецька команда. Максиму Ковалю доводилося кілька разів вступати в гру, проте від пропущено м’яча Макс врятувати все ж не зміг: після подачі кутового м’яч відскочив на дальній кут штрафної, звідки Назаров пробив по воротах. У польоті м’яч у ворота Коваля підправив хтось із гравців. 2:1

За чверть години до фінального свистка Ребров повністю оновив склад команди, проте на результат це не вплинуло. Матч завершився перемогою киян – 2:1.