Футбол України 15 Травня, 20:50 628
Друга ліга. «Метал» достроково перший, «Кривбас» та «Ужгород» теж зробили серйозні кроки до Першої ліги | 19-27
Також розбірки середняків в групі А.

КАРПАТИ (Галич) - УЖГОРОД 0:3 (0:1)

Голи: Ференцик (15), Вульчин (65 авт.), Дуран (84)

Уже в дебюті «Ужгороду» вдалася швидка контратака, в ході якої Адріан Пуканич однією передачею розкрив редут «Карпат» і відправив Вадима Ференцика на побачення з Остапом Вульчиним. Вінгер закарпатців був холоднокровним у завершенні, що дозволило лідеру чемпіонату вийти вперед за рахунком.

У другому таймі Сергій Машталір, опинившись в чужому штрафному майданчику, робив простріл, який перервав Олег Матушевський. Але Вульчин, замість того, щоб забрати м'яча, запустив його собі за лінію воріт. Довершив розгром Володимир Дуран, який скористався ще однією передачею-шедевром від Пуканича.

Таким чином, «маестро» став автором асистентського дубля і допоміг «Ужгороду» відірватися від третього місця в таблиці групи А вже на п'ять очок!

ЧЕРНІГІВ - НИВА (Вінниця) 2:2 (1:2)

Голи: Койдан (14), Зенченко (49) - Загробський (28), Браславський (35)

Вінничани були гострішими і більш акцентовано використовували пресинг. Але коли суперник забиває після трьох ударів в ствір два голи - претендувати на перемогу складно.

ЧАЙКА - ВОЛИНЬ-2 2:1 (1:0)

Голи: Тименко (44), Гуральський (64) - Сасовський (69)

Вилучення: Сасовський (88)

Довгоочікувана перша перемога «Чайки» в цьому році припала на матч проти дублерів «Волині». Максим Сасовський став як героєм, так і антигероєм своєї команди, спершу подарувавши надію на нічию, а потім її позбавивши, заробивши вилучення.

КРИВБАС - МЕТАЛУРГ 2:0 (2:0)

Голи: Квасов (7 пен, 10 пен)

Протягом перших десяти хвилин Ярослав Квасов двічі встановлював м'яч на одинадцятиметрову позначку і двічі був точним. В результаті, саме «дабл-пенальті» фактично вирішує долю другої путівки до Першої ліги від групи Б. Відіграти чотири очки за три матчі «Металургу» при нинішніх розкладах сил навряд чи є можливим...

МЕТАЛ - БАЛКАНИ 3:1 (2:0)

Голи: Фомін (3), Мізюк (45), Балулі (54) - Приблуда (88)

Фарес Балулі повернувся після травми з голом. Ще раніше Руслан Фомін та Олександр Мізюк зробили необхідний для «Металу» гандикап. Гол престижу у виконанні Богдана Приблуди вже не завадив команді Олександра Кучера достроково забезпечити собі «золотий матч» Другої ліги і перше місце в групі.