Перше фіаско при де Дзербі. «Шахтар» програв віце-чемпіону Польщі

Футбол України 4 Липня, 20:45 878
Перше фіаско при де Дзербі. «Шахтар» програв віце-чемпіону Польщі | 19-27
Поки фінальна частина Євро-2020 виходить на фінішну пряму, клуби УПЛ ведуть підготовку до нового сезону.

Донецький «Шахтар» вчиться знаходити мову з Роберто де Дзербі, який влітку очолив команду. У першому контрольному матчі вони без особливих проблем обіграли «Санкт Йохан». Сьогодні ж їх очікував віце-чемпіон Польщі - ФК «Ракув». Тобто, куди серйозніший опонент.

Поки українські збірники відновлюються після Євро, де Дзербі дає шанс усім іншим гравцям - і досвідченим, і молодим. Сьогоднішній набір гравців нагадував склад минулої гри. Четвірку в атаці склали Траоре, Педріньо, Тете та Мудрик. Останній навіть взяв участь в гольовій атаці, коли суперник відкрив рахунок в першому таймі. Михайло віддав неточний пас в районі власної штрафної, після чого Арак скинув на Куну, а той завдав точного удару - 0:1.

Варто відзначити, що «Шахтар» дуже розгублено дивився на самому початку поєдинку. Суперник активно вступав у пресинг, що змушувало губитися оборону і півзахист «гірників». Віце-чемпіон України перейшов в атаку лише з хвилини 20-ї, зумівши створити кілька хороших моментів. Шкода, що Траоре, Тете і Педріньо їх не реалізували.

Де Дзербі був незадоволений своєю командою, постійно щось підказуючи протягом 45 хвилин. Більше за інших йому не сподобався Мудрик - він був замінений відразу після перерви. Таким чином на поле залишилося всього два українці, що в черговий раз піднімає питання ліміту на легіонерів, і те, як його не порушувати.

Попри наявність декількох моментів після перерви, а також вихід ряду свіжих футболістів, «Шахтар» пропустив вдруге. На рівному місці свіженький Сіпріано привіз пенальті, який без проблем реалізував Лопес - 0:2. Гра заспокоїлася, проте її зумів оживити Манор Соломон, який забив після швидкої контратаки. На жаль для українського клубу, більше голів ми не побачили. Слідом за дебютною перемогою, Роберто де Дзербі зазнає перше фіаско. Правда варто пам'ятати, що в контрольних матчах результат відходить на другий план.